2733
2734

همیشه هر وقت همه میگفتن آرزوت چیه میگفتم اینکه استخدامی قطعی

بشه دیروز قطعی شد ولی حالم خوب نیست...

قبلا جایی که کار می‌کردم خیلی خوب بود دوسش داشتم ول فرستادنم یه جای جدید که هیچ شناختی ندارم 

کارش احتمالا شیفت صبح و عصر داره [من کادر درمانم ولی هیچ وقت شیفت نرفتم تا حالا]

هنوز مشخص نیست کدوم واحد باید برم 

استرس دارم 

چند روز همینطوری دارم میدوام تو این گرما اینور اونور بالا پاینن

دنبال امضا تسویه حساب جای قبیل سو پیشینه فردا ام باید برم طب کار 

از پس فرداام باید برم سرکار ساعت هفت صب 

نمیدونم سرما خوردم حرص خورم چمه 

همه بدنم در میکنه گلوم انگار سوزن توشه جون ندارم ...

دعا کنین برام تورو خدا 

چیکار کنم به نظرتون؟

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه کاری استخدام شدید؟

برای بیمارستان

نگم شناخته نشم

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
2731

طبیعیه استرس داری چون وارد شرایط جدید شدی 

یه کم بگذره عادت می کنی

به یادت بیار چقد وضعیت الانتو از خدا خواستی 

شکرگزار باش

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا