2733
2734

من واقعا نمیخوام ادم دروغگویی باشم شنیدم خدا ادمایی که دروغ میگنو دعاشون مستجاب نمیکنه من همش مجبورم از ترس تنبیه شدن به خانواده سختگیرم دروغ بگم همه چی من تحن نظر خانوادمه حتی دسشویی رفتن غذا خوردن و.. و تایم بیرون رفتنم.. اگه راستش بگم در حد مرگ اینقدر کتکم میزنن تا یجام کبود نشه یا زخمی نشم ولم نمیکنن:) بعد ازون طرف حس لجن بودن نسبت به خودم میکنم که آدم جیگر داری نیستم راسش بگم بازیگری میکنم به همه راست میگم بجز خانواده و فامیل ...

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن وقتی جونت درخطره میتونی دروغ بگی و یه وقت دیگه که الان یادم نیست

الان تو با کتکایی میخوری جونت درخطره🤷🏻‍♀️

یا نگو یا همون دروغو بگو تو ادم دروغگویی نیستی اما مجبوری 

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
2731

منم واقعا مجبور میکنن ک بهشون دوروغ بگم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
میگن وقتی جونت درخطره میتونی دروغ بگی و یه وقت دیگه که الان یادم نیست الان تو با کتکایی میخوری جونت ...

کاش خدا ببخشه منو

بار کج به مقصد نمی رسد

طوری راستگو باش که سوال کردن حقیقت را به پدر و مادر بگو و به دیگران هم لازم نیس حرفی بزنی اگر سوال کردن مختصر وکم واقعیت را بگو .....

خدایا خودت محافظ خوبان باش احتیاج داریم بحضورشان.....
بار کج به مقصد نمی رسد طوری راستگو باش که سوال کردن حقیقت را به پدر و مادر بگو و به دیگران هم لازم ...

میگم واقعیت رو گفتم کتک خوردم !

سعی کن راستشو بگی من خودم در خانواده سخت گیری هستم ولی حتی موضوعاتی که ممکنه برام سخت باشه گفتنش، با مادرم در میون گذاشتم یا پدرم یا داداشم دقیقا مثل شمام برای بیرون رفتن و هر کاری باید از خانواده اجازه بگیرم 

باید بپذیری که بر اساس نوع خانواده به قوانین و محدودیت ها احترام بذاری و چارچوب ها رو کامل رعایت کنی تا حتی برخورد فیزیکی هم نداشته باشند باهات

عزیزم بنظرم هزاااار بار مهم‌تر از بحث شرعی بحثی روانی قضیه‌ست

با یه مشاور مشورت کن که چجوری اوضاعو کنترل کنی

جرمت را نمیدانم... توام ندان... اینجا سلول دنجیست که عاشق میله هایش میشوی... به بند زمین خوش آمدی🍃
عزیزم بنظرم هزاااار بار مهم‌تر از بحث شرعی بحثی روانی قضیه‌ست با یه مشاور مشورت کن که چجوری اوضاعو ...

من اینقدر اوضاعم خرابه که خودم بی حس شدم ینی مشکلاتم زیاده ولی حس میکنم بدون مشکلم و عادی شده 

یه جور بگو که دروغ نشه

این داستانو شنیده بودم خیلی قشنگ بود( کلیتش اینطوری بود)

تو دوران یه خلیفه ی بد ذاتی یه بدبختی رو مامورا افتاده بودن دنبالش بیگناه بوده ببرن بکشنش، بعد اینم داشته از دستشون فرار میکرده ، به یه ادم بزرگی میرسه ک داشته کارشو میکرده،

ازش خواهش میکنه کمک کنه قایم بشه و یه جا میره قایم میشه. اون ادم خب خیلی درستکار بوده و همه قبولش داشتن. اون اقا هم بعد از اینکه طرف قایم میشه میره مثلا سه چهار قدم جاشو عوض میکنه و همونجا بقیه کارشو انجام میده 

مامورا بهش میرسن ازش میپرسن یه ادمی با فلان مشخصات ندیدی؟

اون جواب میده “ از وقتی که اینجا اومدم نه چنین ادمی ندیدم”🌸😇

اگر بتونی اینطوری جواب بدی ک دروغم نشه خوبه😇

خدا بهت صبرربده

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
میگم واقعیت رو گفتم کتک خوردم !

خب همینه منم راستش را میگفتم بهم میگفتن دروغگو بعد ثابت میشد دوباره تکرار میکردن 

خدایا خودت محافظ خوبان باش احتیاج داریم بحضورشان.....