2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من خالم بچش دوسالشه از خیابون بهار خرید سیسمونیشو

الان انقد گرون شده و گرون میندازن به آدم که حد نداره.

عبدل آبادم زیاد نوزادی داره ولی خوشگل نیستن کاراشون.

الان کلا از آنلاین شاپا خرید میکنه اندازه هاشو زده راحت آنلاین خریدشو میکنه هر سری مارو هم میبرد بچه رو نگه داریم پوستمون کنده میشد.

اکثرا خرید اینترنتی و انلاین شاپ

میشه به منم معرفی کنید؟ دختر داییم ۶ ماهی هست متولد شدن منم اصلاا اطلاع نداشتم نمیدونم از کجا باید خرید کنم

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
من خالم بچش دوسالشه از خیابون بهار خرید سیسمونیشو الان انقد گرون شده و گرون میندازن به آدم که حد ند ...

بله خرید حضوری دیگه صرف نداره، چقدر هزینه رفت و آمد بدی، بعدشم دست خاللی برگردی

میشه به منم معرفی کنید؟ دختر داییم ۶ ماهی هست متولد شدن منم اصلاا اطلاع نداشتم نمیدونم از کجا باید خ ...

سآیت اکوکالا، برای خواهرشوهرمه، فقط جنس تو سطح کارترز میاره سود روی لباساش فقط ۲۰ تا ۳۰ تومنه. میگن هم جنس خوبه و هم قیمتش عاللیه

بله خرید حضوری دیگه صرف نداره، چقدر هزینه رفت و آمد بدی، بعدشم دست خاللی برگردی

بنظرم بگرد نزدیکت آنلاین شاپ پیدا کن یبار حضوری برو دستت بیاد بعد دیگه همش آنلاین سفارش بده.

یه سیسمونی فروشی هست اسمش بهار هست راهش خیلی دورافتاده و عجیب غریب بود ولی لباساشون خیلی قشنگ بود خیلیم خوش برخورد بودن.

من برای بچه ی نداشته داداشم کلی خرده ریز خریدم،بمیرم براش عمرش به دنیا نبود جوونمرگ شد هرچی خریدم مونده ته کمد

من حضوری میخرم شلوارک و تیشرت بیرونی اخرین بار۷۰۰خریدم ستشو

ای وااای خیلی بالاست. منم فردیس رو زیر رو رو کردم تهیه بالای سیصد بود، برای تو خونگی خیلی بالاست. الان خواهرشوهرم سایت زده، فقط سی تومن رو جنس میکشه، اکثر لباساش پنبه هست. میگه جنسی میخرم که برای پسرم دوست دارم

2706