2752
2734

اوایل دلتنگشون میشد ولی الان از بس عادا کرده ب خونه بابام میگه نیان حوصلشون ندارم همش میگرده اینور و اونور.....انقدر گریه کردم انقدر ریختم تو خودم شدم پوست و استخون چطور میتونه انقدر بی تفاوت باشه نمیدونم الان کجان چی خوردن چی پوشیدن ...نمیدونم الان شام خوردن یا ن گرسنه ان تشنه ان با مدری ک معتاده دوتا بچه کوچیک معصوم چی دارن میکشن ...قلبم و گرفتم دستم و فقط اشک میریزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هرکی منو میبینه میگ چرا انقدر از بین رفتی ولی هیچکس نمیدونه چقدر من دلم برا این بچها خونه شاید باورتون نشه خواهرم انقدر لاغر بود از وقتی امده انقدر چاق شده میگمش چطوری سرت رو بالشت میزاری وقتی نمیدونی بچت خوابیده یا ن میگ بتو ربطی نداره.کاش ب دلمم ربط نداشت

میفهمم

خواهر منم پسر ۶ ساله شو ول کرد. باباش تو مصالح فروشی کار میکنه همونجا تو یه اتاق کوچیک زندگی میکنن. راننده نیسانه. هر روز بچه رو با خودش میبره سرکار. دلم برای اون بچه کبابه

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
بلاخره باباشونه دیگه گشنه که نمیمونن

وقتی میان میگم خاله غذا چی میخورین کی رخت خوابتون میتدازه میگ خودمون ...میریم رو چهار پایه ....خدایا این بچها چ گناهی کردن ک پدر مادر بد نصیبشون شده

آخ آخ جیگرم کباب شد واسه ۲تا طفل معصوماش

نمیخام خواهرتو مقصر بدونم ما که نمیدونیم چی کشیده تو زندگیش

ولی خودم حتی وقتی دعواهای شدیدم کردم با شوهرم مادرم اومد گف پاشو بریم نرفتم فقطططططط‌ بخاطر بچه هام گفتم منم برم معلوم نیست چی میخورن چی کار میکنن 

به مادرم گفتم برو من نمیام اگر هر بلایی سرم بیاد پیش بچه هام میمونم

اینم بگم مادرم میگفت بچه هارو بده به صاحب شون پاشو بریم......انگار من صاحبشون نبودم😔💔

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭

اگر پدر در سلامت عقلی باشه و بچه پیش پدر امنیت جانی و مالی داشته باشه ایرادی نداره ولی اینی که شما میگید پدره معتاده و بچه از گرسنگی تلف میشه خدا نکرده اگرم تلف نشه به سختی و با خاطرات خیلی بدی و کمبود محبت بزرگ میشه و یه عقده ی تحویل جامعه میدن خدا نکرده 

میفهمم خواهر منم پسر ۶ ساله شو ول کرد. باباش تو مصالح فروشی کار میکنه همونجا تو یه اتاق کوچیک زندگی ...

خدا لعنت کنه همه مادرهای ک تاوان انتخاب اشتباهشون رو باید بچهاشون بده ب خواهرم گفتم خدا کنه تو شوهرت تو یک روز باهم بمیرین تا من دیگ بدونم صاحب ندارن و بیارمشون پیش خودم

واقعا بعضی مادرا دل سنگ دارن

منم یکیو میشناسم دو تا بچه را ول کرد به امون خدا و طلاق گرفت... سر چیزای بیخود که هیچ کی باورش نمیشه و اون آقا این دو تا بچه را به زحمت داره بزرگ میکنه

خودش بچه یک ساله را سیب زمینی پوره میکرد بهش میداد

چی میشه گفت در مورد این خانما