2752
2734
عنوان

میخوام امشب داستان یه زن پدریو بگم که خدا چه جور جوابشو داد....

| مشاهده متن کامل بحث + 99989 بازدید | 234 پست
این زنه خودش سه تا بچه دنیا اورد یه دختر دوتا پسر دخترش بچه دومیش بود و با من همسن بود با هم همبازی ...

پس اون پدر بی غیرتش کجا بود

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
تو مراسم هاش و کلا کارهای خونه و حتی سرپرستی و جمع و جور کردن بچه ها همشو همون دختر بزرگه انجام میدا ...

خب

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه یه بار خونشون بودم دیدم گوشش زخمه به دوستم گفتم چیشده گفت مامانم گوشوارشو کشید گوشش پاره شد!

یهو مامانش شنید دعواش کرد چرا گفته منم فرستاد برم خونمون

میگم بدونید که آزار و اذیت هاش تا چه حد بود

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

خالم نامادریه ولی با عشق مادری میکنه برای بچه هاش😊❤

ولی شوهر عوضیش نذاشت هیچوقت بچه دار بشه خالم     ،شوهر خالم  جلوگیری میکنه میگه من دو تا پسر دارم از خودم بچه میخام چیکار!

بمیرم برا دل خالم ارزو داشت دختر دار بشه اسم دخترش رو بزاره عسل هر بار اسم دختر بچه میاد اشکش در میاد😔

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....
2731
یادمه یه بار خونشون بودم دیدم گوشش زخمه به دوستم گفتم چیشده گفت مامانم گوشوارشو کشید گوشش پاره شد! ...

لعنت به همین کسی که بویی از انسانیت نبرده بود💔

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

خلاصه کارما جوری یقه این زنه رو گرفت که سرطان گرفت مرد و بچه های خودش افتادن زیر دست زن بابا...

مرده نظامی بود؛ و یهو چهارتا بگه کوچیک و بزرگ داشت سر سال نشده زن گرفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
خالم نامادریه ولی با عشق مادری میکنه برای بچه هاش😊❤ ولی شوهر عوضیش نذاشت هیچوقت بچه دار بشه خالم ج ...

ای خدا💔خدا خالت رو حفظ کنه که چقدر آدم شریفیه

من هنوزم تو همسایگی دارم از این نوع جونور

نمیتونید زنگ بزنید ب اورژانس اجتماعی 

میترسم داستان اوا تکرار بشه 

اگه میتونید یه تماس بگیرید حداقل اطلاع بدید🥹

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔

ولی از شانس خوب بچه هاش این یکی آدم بود🫠

عین یه مادر براشون مادری کرد و میکنه خودشم فقط یه بچه دنیا اورد... الان همین دختره که دوست من بود رو گرفته برا خواهر زاده خودش و دوتا هم بچه داره الان

بهش میگن مامان.. خیلی دوستش دارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خلاصه کارما جوری یقه این زنه رو گرفت که سرطان گرفت مرد و بچه های خودش افتادن زیر دست زن بابا... مرد ...

خااااک تو سر مرده که معلومه فقط دنبال چی بود

ولی از شانس خوب بچه هاش این یکی آدم بود🫠 عین یه مادر براشون مادری کرد و میکنه خودشم فقط یه بچه دنی ...

دختر بزرگه بدبخت بدشانس چی شد؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

دختر بزرگه سرنوشتش چیشد؟

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴

سرم تیر کشید 😔خدا بچه ی هیچ کسو از مادرش جدا نکنه آمییین

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
2706