2733
2739

سلام اگه اطلاعات دارید کمک کنید ممنون

کارشناس برای مسئله ممانعت از حق مسئله رو کاملا برعکس نوشته .به کجا باید شکایت کنیم؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کاربر وکیل رو میشناسم - اقا هست  ولی شاید راضی نباشن تگ شون کنم

باشه ممنون انشاالله یکنفر که وارده ببینه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2731
سلام  باید اعتراض کنید که ارجاع به هیأت کارشناسی بشه

کردیم ولی اونا آشنای دم کلفت دارن عاجز شدیم

همه فامیل از حکم قاضی که طبق نظر کارشناسی داده شده تعجب کردن

پارکینگ‌برای چهار ماشین جا گذاشتن الان هفت تا ماشین پارک می کنن کارشناسی گفته ماشین اضافه نبوده نمیدونیم چکار کنیم خدا فقط باید کمک کنه

تجديدنظر خواهی کردین ؟

بله  ازتون ممنونم ولی فکر می کنید کارشناسی های سه نفره با اونا تبانی نمی کنن؟

آخه خیلی همه جا آشنا دارن

بله  ازتون ممنونم ولی فکر می کنید کارشناسی های سه نفره با اونا تبانی نمی کنن؟ آخه خیلی همه جا ...

پس الان رأی  دیگه قطعی شده 

ولی کارشناسی سه نفره هم قابل اعتراض هست ،۵ نفره ..۷ نفره ...۹ نفره ...

همه ی اینا رو نمیشه گفت که تبانی میکنن ...

[QUOTE=338962404]پس الان رأی  دیگه قطعی شده  ولی کارشناسی سه نفره هم قابل اعتراض هست ،۵ نفره ..۷ نفره ...۹ 

اصلا تعجب کردیم حتی عکس هم داده بودیم نه پرسید ه از همسایه ها نه به عکسا توجه کرده فقط زودتر از ساعت مقرر رفته اونجا باهاشون حرف زده در گزارشش بدهی ۱.۵ میلیون مارو گزارش کرده در صورتی که اصلا به پرونده مربوط نبوده اونا هم نزدیک چند میلیون بدهی دارن به ما

[QUOTE=338962404]پس الان رأی  دیگه قطعی شده  ولی کارشناسی سه نفره هم قابل اعتراض هست ،۵ نف ...

به هر حال  اگه سه نفره بوده باز هم جای اعتراض  داشته ...

بعضی از هیأت  کارشناسی  با توجه به تجربه ای که دارم ،میان  به نفع همون کسی که درخواست کارشناسی داشته و هزینه پرداخت کرده نظر میدن