2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنین

128 بازدید | 18 پست

من به مامانم شک دارم حس میکنم امروز یکی به گوشیش زنگ زده و مامانم پاک کرده

توروخدا بگین چطور میتونم ببینم کسی بهش زنگ زده یا نه از کجا یا کدوم برنامه؟

لطفا زود راهنمایی کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه همراه اول برنامه همراه اول نصب کن با شماره مادرت و ریز مکالماتش رو از برنامه دانلود کن شماره های که باهاش تماس داشته و داشتن می بینی حتی میتونی به شماره های که پیامک زده هم ببینی تو ایرانسل هم برو برنامه ایرانسل من

من دخترم در آینده اینکارو کنه برا همیشه از چشمم میفته

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

ببین یه نصیحت بهت میکنم آویزه گوشت کن 

هیچ وقت. هرگز. تجسس نکن. 

ممکنه کسی گناهی یا اشتباهی مرتکب بشه و پشیمون شه  کسی هم نفهمیده باشه  ولی وقتی تو میری تجسس  می‌کنی ممکنه اتفاقاتی بدتری بی افته که اگر تجسس نمی کردی  اونا پیش نمی اومد مثلاً  اگر بفهمی با کلمات. دعوا می‌کنی   افسرده میشی مامانت خجالت زده میشه ممکنه دیگه هیچ وقت با هم صمیمی نشید یا خدای نکرده. پنهانی کارهای بدتری هم بکنه چون میگه من دیگه آبروم رفته و فلان و .....

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
همراه اول

برنامه همراه من نصب کن شماره مامانتو بزن کد میاد روی گوشیش کد بزن بعد اس ام اس پاک کن نبینه اونجا قسمت خدمات بزن بعد ریز مکالمات بزن تاریخشو انتخاب کن مثلا از تاریخ ۲۰ فروردین تا امروز بزن مکالمات شماره ساعتشو نشون میده اینجوری میتونی شماره طرف ببینی

برنامه همراه من نصب کن شماره مامانتو بزن کد میاد روی گوشیش کد بزن بعد اس ام اس پاک کن نبینه اونجا قس ...

خب اونو زدم 

اون شماره هایی که زنگ زده نشون میده نه شماره هایی که زنگ زدن🥲

2706