2752
2734

2 روز دیگه زایمان دارم نمی‌دونم باید چیکار کنم  گیجم اصلا انگار اینقدر استرس دارم که توان هیچ کاری ندارم انجام بدم  برای خونه چی بخرم مهمون میاد چی بزارم جلوش

سالن واناق خواب را تمیز کردم اما آشپز خونهو سرویس های بهداشتی مونده اصلا یه حال عجیبی دارم دلم شور میزنم سر درگمم نمیتونم تمرکز کنم درست نمیتونم درست بخوابم  اعصابم ریخته بهم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مگه تو میخوای پذیرایی کنی.ولکن بش فک نکن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

عزیزززززدلم مبارکت باشه قشنگم 

مامانت کنارت نیست ؟؟؟ 

گوشت چرخی خریدی ؟ سبد و کیف نینی کیف خودت مدارکت آمادس ؟؟

تو بعد زایمان نباید تکون بخوری قشنگم فکر مهمون نباش بقیه هستن 

اگ میتونی ب یکی بگو بیاد کمکت برای تمیز کاری چ از خانواده چ نظافت چی 

برای مهمون هم ک میاد شیرینی و میوه سیب پرتقال خیار موز و... با توجه ب بودجه ای ک داری 

برا زایمانتم ک خب حق داری استرس داشته باشی امیدوارم زایمان خیلی راحتی داشته باشی و همه چی برات عالی پیش بره

صب کمکی بیار خونت تمیز کنه بعدش خودتم برو وکس کن یا بگو اقات کمکت کنه شیو کنی بعدشم برا خریدم شیرینی تر بگیر بر حسب مهمونی ک برات میاد و یه شربت فیمتو یا ‌‌‌‌..... بگیر درست کنن برا مهمونا و میوه هم خیار دو تا میوه دیگه خیلی خاستی حال بدی ب مهمونا اجیل وگرنه همونا کافیه

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
مامان من کوفته اماده کرد گذاشت تو فریزر  هویج سرخ کرد فریز کرد یکیم نبات رو ذوب کرد اماده کرد ...

کاچی چجوری درست میکنن ؟؟ 

ما فقط حلوا خرما و روغن محلی 

و حلوا نشاسته به خانم میدن بعد زایمان تا ده روز 

2706