2752
2734
عنوان

یک لحظه بیاین 😭

193 بازدید | 16 پست

شوهرم باهام یک هفته قهره الان هم نیست رفته شهر دیگه برای کاری کلا نه پیامی نه هیچی مقصر هم دوتامون بودیم من به خاطر اشتباهاتی معذرت خواهی کردم ولی قبول نکرد اون هم معذرت خواهی نکرد . دیروز پیام داد گفت خواهرم ماشین شوهرش رو تصادف کرد تو تعمیراتی برای شوهرش خیلی سرش غرغر نکنه میاد ماشین رو لازم داره یکی دو روز می‌بره . اینم بگم ماشین به نام منه . منم گفتم باشم بعد از اونجایی که بیماری یکی دو روزه برام پیش اومده نمیتونم غذا بخورم تو راه دکتر هستم 

بعد من تو راه دکتر هستم و خونه مامانم اینا هستم کلید ها رو همه رو دادم به مامانم گفتم این بنده خدا اومد بهش بده بره ماشین رو برداره ممکنه من نباشم . بعد ایشون زنک زدن من دکتر بودم گفتم برین بگیرین کلید ها رو ایشون یهو وایستاد و ناراحت شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

که چرا من به مامانم اینا قضیه رو گفتم به خدا من نمی‌دونستم نباید میگفتم شوهر من نگفت نگو خودش البته بعد از اینکه زنگ زد بیاد بگیره کلی ها رو گفت نگو ولی اونجا من گفته بودم دیگه چیکار کنم بهش گفتم مطب دکترم برم خونه بیان بگیرین ده بار بهش زنگ زدم گفتم بیان ببزین پلی ناراحت شده بود نیومد حالا اون شوهرم که با من قهره بماند به جای اینکه حال منو بپرسم زنگ زده که یک دقیقه وایمیستادی خونه بیاد بگیره و فلان خیلی بد حرف زد 

2731

خب بگو من اصلا به مامانم اینا حرفی نزدم فقط گفتم خواهر شوهرم یکی دو ساعت ماشینمون رو لازم داره همین. یا گفتم یه امانتی خونه گذاشتم قراره بره اونو برداره. بگو اصلا درباره جزئیات و ماشین و اینا هیچ حرفی نزدم.

خب بگو من اصلا به مامانم اینا حرفی نزدم فقط گفتم خواهر شوهرم یکی دو ساعت ماشینمون رو لازم داره همین. ...

به من مستقیم نگفت که به خاطر گفتن به اونا ناراحت شدم فقط گفت نمی‌خوام با اسنپ میرم ولی من بهش گفتم من به کسی چیزی نگفتم گفت نه من نمیتونم مسئولیت قبول کنم و قطع کرد 

به من مستقیم نگفت که به خاطر گفتن به اونا ناراحت شدم فقط گفت نمی‌خوام با اسنپ میرم ولی من بهش گفتم م ...

اها از اون نظر. خب شاید واقعا هم همین بوده.  منم اگه بودم کلید خونه کسی رو نمیگرفتم وقتی خودشون حضور ندارن برم کلید بندازم، حتی داداشم. فردا روز اتفاقی بیوفته چیزی از خونه کم بشه حتی یه لحطه هم شده شکشون سمت من خواهد رفت. 

اها از اون نظر. خب شاید واقعا هم همین بوده.  منم اگه بودم کلید خونه کسی رو نمیگرفتم وقتی خودشون ...

خوب من اومدم خونه چند بار بهش زنگ زدم گفتم بیاین ببرین من اومدم خونه هستم گفت نه نمی‌خوام دیگه از اول اشتباه کردم گفتم با اسنپ میرم 

ولشون کن بابا خودتو دیگر کردی، اصلا محلشون نده

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

چقدر بچن ،هم شوهرت هم خواهرش‌‌

خب مادر تو بفهمه چه اتفاقی میفته😕😕

جهنم که نیومده ببره.

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2706