2752
2734

قانون ما که یه چیزی توی کاغذ داره و مثلاااااااا برای خانم یسری حقوق در نظر گرفته ول ی در مرحله اجرا همونام اجرا نمیشن وخودم باااااارها شاهد بودم که قانون همهههههه تلاشش میکنه حق زنها خورده شه و مردها به راحتی به ظلمشون ادامه بدن. بتازونن..

ازاون طرف ما عرف زن ستیز و مرد سالارم دا ریم که توقعاتی که ختی همون قانونم از زنها نداره عرف اونارم داره....همه اینا روی هم باعث میشه من از ازدواج بشدت میترسم و هرچقدر بیشتر جامعه رو میشناسم بیشتر میفهمم ترس هام عین واقعیته و درست و بجاس...

نمیگم زندگی خوب نیست ولی خب واقعا درصدش کمههههههههو  صرفابا انتخاب درست و...هم نمیشه جلو مشکللات گرفت!!!!

همه این عوامل باعث شده دیگه به هیچ خواستگاری ختی فکرم نکنم و درجا رد کنم:/

۲۸سالمه..کیا مثل منن؟:))شما چرا میترسین؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلا ترس داره ازدواج در این زمانه یکم متاسفانه.منم مجردم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

مم تجربه ی زندگی کردن ترسم رو دارم

یجا دیدم میگفت ک ما ماشین اثبات باور های خودمونیم

و با تمام وجود درک کردم

تا باورت عوض نشده ازدواج نکن اگه بکنی شاید عوض کردن باورت سخت تر بشه رنج هات بیشتر

از ازدواج خوب هیچوقت نمیترسم چون معتقدم ادم هارو میشه تا 60 تا 70 درصد قبل ازدواج پیش بینی کرد ادم با چشم باز و سنجیذه و عقلانی تصمیم بگیره احتمال شکست خوردنش کمه

قانون هم حق باشماست اکثر مواقع در اجرا حق به زنها داده میشه ولی ادم هایی هم هستن با قانون سروکار دارن و بشدت حامی زن ها هستن

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
خب اگه قبل ازدواج همه حق و خقوت رو بگیری دیگه قانون چه مخالفتی باهات میتونه داشته باشه؟

ازدواج موقت کاملا قانونی هست اینو  چی کار کنم:////

درضمن عرف دیگه حق و حقوق نیست  که بخوام بگیرن

من با اینکه هنوز سنم کمه ولی به همین خاطر تصمیم دارم هیچ وقت ازدواج نکنم نمی‌دونم نظرم عوض میشه یا نه

اینکه حتی حق خروج از منزلم دست مرده واقعا ظالمانس.....

*◄থৣ   حال شبهاے مرا همچوט منے בانـב و بس...️  💖থৣ►
از ازدواج خوب هیچوقت نمیترسم چون معتقدم ادم هارو میشه تا 60 تا 70 درصد قبل ازدواج پیش بینی کرد ادم ب ...

صددرصد موافقم قبل ازدواج باید چشمات باز کرد و عقلانی تصمیم گرفت...ادم ها طی زمان عوض میشن یا حتی ممکنه ذات درونیشون که قایم کردن اشکار کنن

....ولی قسمت دوم حرفتون کاملاااااااااااا مخالفم و برام بارها ثابت شده قانون هیچ حمایتی از زنها نمیکنه..برام عجیبه شما ایران زندگی میکنی و اونوقت اینو میگی،:////خنده داره

2706