2752
2739

۲۵ سالمه گاها میگم بیخیال خب برو سمت شغل دیگه ولی میبینم روحیه ام فقط بااین شغل سازگاره :) 

اکثر اوقات هی بهونه جور میکنم برم مدرسه ی مامانم و با حسرت به درو دیوارای مدرسه و معلم ها نگاه میکنم:)

فردا مصاحبه دارم و ای کاش این عقده تبدیل به واقعیت بشه 💔💔

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

من به هر دری زدم نشد رفتم سمت وکالت 

من نباید نون بدون دردسر بخورم حتما باید دهنم صاف بشه برا یه لقمه نون 😑😁

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من به هر دری زدم نشد رفتم سمت وکالت  من نباید نون بدون دردسر بخورم حتما باید دهنم صاف بشه برا ...

خخ منم رفتم سمت روانشناسی و آزمون استخدامی دادم و بیخیال نشدم😂

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

ایشالله قبولی

منم رویای معلم شدن رو دارم

به امید فرهنگیان موندم پشت کنکور ک اشتباه محض بود

تصمیم دارم برم علوم تربیتی یا با استخدامی برم معلم شم یا نهایتا برم معلم غیر انتفاعی بشم

أللَّھُـمَ‌؏َـجِّـلْ‌‌لِوَلیِڪْ‌‌ألْـفَـرَج🌱🤍  /  آرامش است؛ عاقبت اضطراب ها:)✨️

حالا من دوس دارم برم بیمارستان و ببینم😂🥴

عزیزدلم... تو میخندی در جایی که گریه کردی🌱

معلم خوبی میشی❤️این خط.. اینم نشون🦋

آرزوهام خطاب به من : جوانی ام در این امید پیر شد... نیامدی و دیر شد..