2752
2734

من دوتا پسر دارم یکی ۳ساله یکی۹ماهه.خیلی تمرین میکنم خیلی رو خودم کار میکنم که اشتباه رفتار نکنم ولی یه جاهایی واقعا نمیتونم و داد میزنم.نمیخوام اینکارو انجام بدم.ولی پسر بزرگم خیلی رو کوچیکه کرم می ریزه.از کنارش رد میشه حتما باید یه حرکتی روش بزنه.اینم بگم که خیلی  دوستش داره شبا حتما باید دست داداش کوچیک رو بگیره بعد بخوابه.ممنون میشم راهنمایی کنید به آرامش برسم 

دو تا دارم و پشت همشون باردارم ، اصلاح مزاج کردم ، سبک زندگی راحت و بی تجمل راه انداختم که هم خودم هم بچه ها راحت باشیم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

سنشه اگه کرم نریزه عجیبه

راهی جز تحمل نیست

معلومه عاشقشه ولی اقتضا سنشه

اونم بچه اس چه انتظاری داری

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دو تا دارم و پشت همشون باردارم ، اصلاح مزاج کردم ، سبک زندگی راحت و بی تجمل راه انداختم که هم خودم ه ...

منم دوتا بچه کوچیک دارم و سومی رو خدا خواسته باردارم   میشه یکم راهنماییمون کنید  از تجربه هاتون بگید که راحتتر بتونیم بچه داری کنیم

وای من یادمه پسربزرگه م  ۱سال و چهارماهش بود حامله شدم بدبخت شدم یعنی دوتاپسر باهم بزرگ کردم داغون شدم چقد بیخوابی کشیدم هنوز که هنوز یادم میفته میخوام سرم بکوبم به دیوار ..🤣🤣هیچ راهی جز تحمل نبود همه فراری بوده ن از خونه م

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
2706