2752
2734
عنوان

از دست خواهرم دارم روانی میشم

547 بازدید | 27 پست

۱۷ سالشه ولی دریغ از یه ذره درک 

مامانم رفته کربلا منم خونه خودمم و میام نهار و شام درست می کنم برای بابام و این عتیقه خانوم 

بهش میگم نمی خواد تمیز کاری کنی ولی فقط ظرفا رو بشور ولی هیچ کاری انجام نمیده 

بابام میشوره و امروزم که مادر بزرگ ام خونه بود اون شست 

باهاش دعوا کردم ولی یه جوری نگات می کنه و رفتار می کنه که انگار حرفام پشکله 

به خدا موندم از دستش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
غذا اندازه بابات درست کن یکم به خودش زحمت بده 🙄🫥

یا خدا

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

فقط یه چیز بهت توصیه میکنم ، اذیتی که شدیو به مادرت منتقل نکن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

شما چرا میری  مامانت گفته؟ یه فرد  ۱۷ ساله تا حدود زیادی بلده آشپزی کنه  حتی غدای ساده مثل  کوکو املت یرنج و تن ماهی و .....

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
اقتضای سنشه تو این سن فاز برمیدارن 

عزیزم من همسن این بودم مامانم ۴۰ روز رفت مکه  

و من تنها همه کار میکردم و حتی یه نفر نیومد بگه کمک نمی خوای 

بلدی خونه داری 

حالا این میخواد یه ظرف بشوره دیگه شد اقتضای سنش 

تو این سن عروس بشن اقتضای سنشون نیست؟ 

همین غذا رو هم درست می کنم نمی خوره  میگه من برنج نمی خورم  توقع داره هر چی امر می کنه ب ...

خب نخوره چه پرروعه تقصیر مامانته ها 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
شما چرا میری  مامانت گفته؟ یه فرد  ۱۷ ساله تا حدود زیادی بلده آشپزی کنه  حتی غدای ساد ...

متاسفانه مامانم انقدر لی لی به باباش گذاشته که یه تخم مرغم یاد نداره این بشر