2752
2734

بیاید از تجربه‌های بدتون بگیدتابرای دیگران درس بشه

من خودم تجرم اینه اگر به ی پسر علاقه داشتید یا خوشتون آمد بهش نگید چون اگر گفتید منتظر این باشید که با غرور و احساساتتون بازی میشه وهر دقیقه باید منتظر له شدن اعتماد بنفس وغرورتون باشید چون پسرهای ایرانی همشون بی جنبه هستن 

به هیچ احدی اعتماد نکنین تو جمعی پشت سر کسی حرف میزدن شما سکوت کنین بعدا با هم خوب شن هر چی گفته باشین به طرف میگن بازم میگم به هیچ احدییییییی اعتماد نکنین با دوست و رفیق دردودل نکنین با فامیل رفاقت نکنین شهر کوچیکی هستین با پسرا دوست نشین ابروتون میره دوست شدین هم به هیچکس نگین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صدتو واسه هیچ پسری نذار،به هیچ پسری اعتماد نکن و قبل ازدواج نذار بهت دست بزنه،ابراز علاقه زیاد نکن،ز ...

حققققققق تا ابد مخصوصا قبل ازدواج رابطه یا اصن نیمه کامل نداشته باشیننن!!!

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد... 
2731
صدتو واسه هیچ پسری نذار،به هیچ پسری اعتماد نکن و قبل ازدواج نذار بهت دست بزنه،ابراز علاقه زیاد نکن،ز ...

محبت واسه پسرا مثل سم دادن به خودت هس ولاغیر