2733
2734

منم خیلی داشتم دوسال پیش برداشتم هیچ خطری هم نداشت 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من س تا داشتم برداشتم مسئله من اینه که خوب برداشته نشده در حد لکه یا کوچیک مونده ازش ۱ تومن ازم گرفت

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

خطرناک نیست

(کاربر مَرد)   پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                               ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ

من با کرم برداشتم طب سنتی 

چهارتا داشتم ولی برجسته نبود 

ارزون هم شد 

ولی نتیجش عالی شد عالییییی پوستم باز شد 

ریشه هم نداشت سطحی بود

نی نی سایتی ها دوستتون دارم دوستای خوشگلم یکی از بهترین اتفاقات زندگی من اشنایی با نی نی سایت بود
چقد میشه عزیزم؟ فکر نکنم البته گرون باشه درد داره؟

قبلش زایلاپی زد کل صورتمو و برای خال های بزرگ امپول بی حسی هم زد کلش شد هفتصد تومن البته سال ۱۴۰۱ 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706