2752
2739

ما تو یه حیاطی با مادرشوهرم،اونم تنهاست شوهرم کلا همه چیزش حتی آب خوردنشم مادرش میدونه و نظر میده

اینم کلا شوهرم تحت سلطه اش هست فقط من تو خونه خودمم و ایشونم تو هر کار دخالت میکنه زندگیمون مثلا من اعتراض کنم به حرفش عزای عمومی میگیره به دختراش و پسراش میگه مثلا خواهرش شوهرم میاد میرن خونه مادرش و با شوهرم دعوا و گریه،صداشون می‌شنوم که دعواست  و یه روز که مادرش محل نداد بهش با منم سرسنگین شد و هی میگفتنم باهام حرف بزن نمیزد و وقتی باهاش آشتی کرد با منم حرف زد، خرجش هم کلا با ماست،من به شوهرم میگم زندگیمو جهنم کردی،میگه برو با مردی که دوست داری ازدواج کن و خوشبخت شو، منم پشتوانه ندارم وضع خونه مادرم آشفته است،گفتم هر وقت یه کار پیدا کردم حتما میرم و البته یه بچه هم دارم مونده تو گلوم،اونم میگه مادرمه چه کنم

اگه جدا شم که همه عروسی میگیرن از خوشحالی،یعنی کل فامیل شوهرم و عروس خودمون  منتظر بهم خوردن زندگی من هستن عروسی میگیرن برا خودشون 

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شوهری ک غیرت ندارا همون بهتر بری با گسی دیگه ازدواج کنی 

من چطور برم جدا شم کجا برم

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی داری زجر میکشی و جوونیت رو فدا میکنی چون فکر میکنی ممکنه دیگران از جدایی تو خوشحال بشن؟؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2731

تن به وصلت به بچه ننه برای چی دادی که این کلا وبال گردن مادرشه ؟ انقدرم بی غیرته که میگی برو با همونی که دوست داری ازدواج کن .

فقط روزه سکوت بگیر حق و بده به اونا زیرزیرکی مستقل شو 

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

خب تو که میدونی چرا به جدایی فکر می کنی

برای خودت سرگرمی درست کن باشگاه و هنر

موضوع مادرشوهرت رو زیادی بزرگ نکن

خوب خرج کن و خوب بگرد و خوب بخر و بپوش

بذار مادرشوهرت نظر بده

ولی تو کار خودتو بکن

چند بار به عزا گرفتن شوهرتو مادرش بها ندادی و همون کار خودتو بکنی اونا هم یاد میگیرن سربه سرت نذارن

البته احترام داشته باش و زبونتو گرم و خوب نگهدار

یعنی داری زجر میکشی و جوونیت رو فدا میکنی چون فکر میکنی ممکنه دیگران از جدایی تو خوشحال بشن؟؟

پدرم فوت شده ،خونمون سر ارث و میراث جنگه

کجا برم

نذری بده

نذری نون خیلی جوابه

من دادم نتیجه گرفتم.. توام امتحان کن..

مادرش رو نمیتونه بندازه بیرون

ولی میتونه مثل خیلیا با احترام مادرشو نگه داره ولی نزاره مادرش از هیچ چیز شما با خبر شه و محترمانه خرج مادرشو بده و کمکش کنه ولی هیچ اطلاعی اون از زندگی شما نداشته باشه و حق اظهار نظر نداشته باشه

نذری نون رو امتحان کن حتما

پدرم فوت شده ،خونمون سر ارث و میراث جنگه کجا برم

پس محکومی به تحمل !!

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
تن به وصلت به بچه ننه برای چی دادی که این کلا وبال گردن مادرشه ؟ انقدرم بی غیرته که میگی برو با همون ...

چی بگم...

من چطور برم جدا شم کجا برم

عزیزم زندگی بعد از طلاق برای زنی که درآمد و پشتوانه نداره باتلاق و جهنمه

هر روز بیشتر فرو میری و نمیتونی دم بزنی

دلتنگی برای بچت خفه ت می کنه

طلاق راه خوبی برات نیست

همونی که بهت گفتم انجام بده

از شوهرت تا یه مدت توقع مهر و محبت نداشته باش تا خودش محتاج عشق و محبتت بشه با همون روشی که بهت گفتم

خودت رو قوی و سرحال و خوشحال کن