2733
2734
عنوان

شوهر دوستم خیانت می‌کنه وای😔

249 بازدید | 13 پست

دوستم امروز بهم زنگ زد درد دل کنه گفت پیاماش رو تو گوشیش دیده تو اینستا ، ... چت هم با هم داشتن 😔😔مثل اینکه شوهرش با زنه رابطه داره، میگه رفتم تو پیج زنه عکس شوهر و بچش رو گذاشته بود . دوستم یه بچه ۳ ساله داره ، گفتم والا طلاق بگیر از این مرد قبلا هم ازش چش چرونی دیده! خوبیش اینه دوستم نصف خونه به نامشه 

زنگ زد با من درد دل کنه راهنمایی اینا هنوز شوهرش نیومده گفت بیاد از سرکار راش نمیدم تو خونه ، مگه همیشه زنا باید برن  

دعا کنید براش واقعا دلم کباب شد 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

آخی:/

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه خیلی زیاد شده . 

چه خانمها چه آقایون .‌

خیلیا دورو بر هستن خیانت میکنن اما کسی خبر نداره جز همسراشون 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
هیچوقت توی این مسائل راهکار و راهنمایی نده به کسی 

چرا ندم؟ اتفاقا باید داد شاید به درد طرف خورد اشتباه نکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

خیلیا دارن طلاق میگیرن و بعضی از اون طلاق گرفته ها هم میخوان دوباره برن ازدواج کنن می‌رن با اون مردی که زنش به خاطر خیانت ازش طلاق گرفته ازدواج میکنن در واقع با خیانتی که به خودشون شده کنار نمیان اما با مردی که داره به یه زن دیگه خیانت میکنه یا کرده می‌رن توی رابطه،این بده

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
چرا ندم؟ اتفاقا باید داد شاید به درد طرف خورد اشتباه نکنه

بنظرم حتی به خواهر خودتم راهکار نداره چون بعدن اگه پشیمون شدن یا همدیگه رو بخشیدن یا هر اتفاقی افتاد ممکنه شمارو مسئول و مقصر بدونن

بنظرم حتی به خواهر خودتم راهکار نداره چون بعدن اگه پشیمون شدن یا همدیگه رو بخشیدن یا هر اتفاقی افتاد ...

نه ، دوستم میخواد بره درخواست طلاق بده اخلاق منو اون یکیه میگیم خیانت بخشیدنی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40