2752
2734

ما شهر دیگه دور خانواده هامون زندگی میکنیم.واس فردا میخوام قورمه سبزی درست کنم.دعا کنید خوب بشه.دلداریم بدین  

خدایا سرنوشتم را شفای انسان هایی قرار ده که در کورسوی امیدشان شفای تو را می طلبند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب میشه هول نکن 

متاسفانه خیلی هول میشم همیشه.غذاهام بد نمیشه ولی اونجور که میخام نمیشن

خدایا سرنوشتم را شفای انسان هایی قرار ده که در کورسوی امیدشان شفای تو را می طلبند...
2731
متاسفانه خیلی هول میشم همیشه.غذاهام بد نمیشه ولی اونجور که میخام نمیشن

نه چون خودت استرس داری اینجوری فکر میکنی

بهتره فکر کنی داری واسه خودت درست میکنی که استرسشو نداشته باشی

خب قرمه سبزی غذاییه ک باید خیلی حرفه ای باشی تا قشنگ درش بیاری بنظرم مرغ درست کن ک راحتره 

نه قرمه سبزی بهتر درست میکنم  کلا برعکسم

نه چون خودت استرس داری اینجوری فکر میکنی بهتره فکر کنی داری واسه خودت درست میکنی که استرسشو نداشته ...

ایشالله ایشالله

🤣🤣🤣خیلیم عالی انشالا خوب میشه کاش امشب میزاشتیش قرمه سبزی بمونه خوشمزه ترمیشه 

وای اره یادم رفت.حال ندارم دیگه.گوشت هم یخه

اشکال نداره انشالافردا زود بار بزارش ک قشنگ جا بیفته خوش بگذره بهتون نوش جونتونم باشه🌹

فداتم