2752
2739

با دارو کنترل میشه و عادی میتونی زندگی کنی

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم میشه در این باره بهم اطلاعات بدی؟ از چه سنی تشنج میکردن؟ چه مدت دارو میخورن و حمله نداشتن؟

تو سن ۲۲ سالگی حداقل هر دوهفته یه بار تشنج میکرد علتش هم فشار بالای مغز بود  

الان حدود ۳،۴ ماهه دارو میخوره و از زمانی که دارو میخوره دیگه حمله نداشته اصلا 

یعنی وفتی دارو میخوری دیگه احتمالش نیست برگرده باز؟ میشه رانندگی کرد؟ 

باید دوره دارویی رو بگذرونی 

خبر نمیکنه کِی میاد

ی مدت ک دیدی خوب شدی و ب حالت عادی برگشتی بعدش هرکاری دوس داشتی بکن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
باید دوره دارویی رو بگذرونی  خبر نمیکنه کِی میاد ی مدت ک دیدی خوب شدی و ب حالت عادی برگشتی بع ...

پارتنر من یه بار دو سال پیش تشنج کرده یه بار هم امسال بین این دو تا هیچ اتفاقی نیفتاده. دو سال پیش چون بار اول بوده کفتن دارو لازم نیست نوار و سی‌تی و ام‌ارای هم سالم بودن. امسال چون بار دوم بوده گفتن دارو بخوره دو تا پنج سال بعدش کم کم قطع کنه. ممکنه دیگه برنگرده؟ الان دپاکین ۵۰۰ میخوره هر روز

سلام وقتتون بخیر ببخشید شما راضی هستین؟  من ترم ۶ ام نمی‌دونم ادامه برم یا ن💔

عشق ک باشه راضی 

خسته کنندس

ولی خیلی علاقه دارم هیچوقت هسته نمیشم

اگ خستگی ناپذیری ادامه بده 

با خودت هرروز تمرین کن و تکرار

اگ همراه بیمار یا خود بیمار بهت بی احترامی کرد ب دل نگیری و هیچی نگی... 

خیلی پیش میاد بیمار درد داره فحش میده 

همراه بیمار ناراحته فحش میده ...

میگم ک باید علاقه باشه ک تو بپذیری همه چیو

چند وقت دارو خوردن؟ قطع کردن برگشت تشنج ها؟

چندین سال میخوردند دارو میخوردند. دقیق در جریان نیستم ولییادمه یکی دوبار ‌که تشنج کرد زنش میگف دارشو نخورده

عموم چند ساله فوت کرده البته به دلیل دیگه ای نه این بیماری

عشق ک باشه راضی  خسته کنندس ولی خیلی علاقه دارم هیچوقت هسته نمیشم اگ خستگی ناپذیری ادامه بده ...

مررسی عزیزم، ببخشید می‌دونم سوالم دور از ادبه ولی محض اطلاع خودم میپرسم،شما حقوقتون حدودا چنده؟

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚