2752
2739

آقا ازینجا بگم ک وقتی من حتی بچه عم بودم بچه کوجیک ۵ ساله ۶ ساله شیطونی ک میکردم مامانم تو  روی خدم میگف این روانیه ببریمش تيمارستان  بعدتر بزرگ تر شدم همینجوری مثلن جلو همه منو میزد الانم ی جوری در موردم با عقده حرف میزنه واقن موندم فش میده ولی خب زحمتی برام زیاد کشیده واقن ولی خب تفاوت رفتار و بین من و دو تا خاهرام حس میکنم مثلن ی بار میخاس پول بده  ب اونا داد گف ب ت نمیدم بابام بهم داد ناراحت نشم یا مثلن برا اونا با کارت خدش لباس میگرف منو با کارت خدم کلن مگه اینکه چی بشه یا چمدونم مثلن ی هقته ای چن بار با عمم میرفتیم  پارک علنن میگف ت با پسرایی و اینا با اینکه واقن همچین آدمی نیستم ی بارم میگفتم اسید میریزم رو صورتت ولی برعکس بابام همیشه هوامو داشته خیلییییییی بعد خده ماندنم ی بار گف ما بچه دار نمیشیدیم و قبل تو میخاستم از پرورشگاه بیاریم منم خدم یادم نیس عکسی از خدم تو بیمارستان دیده باشم از ی سنی ب بعد یادمه دیدم خیلیم اخلاقام ایناها مدل فکر کردنم با بقیه خانواده فرق داره ب نظرتون امکانش هس من بچه خانوادم نباشم؟   بچه عم نیستم ک فکر الکی بشینم با خدم کنم  ولی اخه زحمتم خدایی کم برام نکشیدن ولی نمیدونم جدیدن چرا اخلاقه مامانم با من خیلی  ی جوری شده.....‌

چه بگم والا .. برو تست دی ان ای بده 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خداکته واقن گریم میگیره حتا موقع نوشتنش انقد بد رفتار کرده باهام

یه مدت عادی 

اما از ۱۸ به بعد نه واقعا

والا  الان برای من بقیه که رفتن

تغییر کرده

اما یه چیزایی آزارم میده

اون حس حقارت

و ...

خنثی شدم کلا 

یه مدت عادی  اما از ۱۸ به بعد نه واقعا والا  الان برای من بقیه که رفتن تغییر کرده ا ...

می ونی  اخه از چی میسوزم هر چی تا الان گقته بیشتر از بجه من ب حرفش بودم گفته لین کارو نکن نکردم بعد اون روز رفته بود بیرون از صب با دوستاش نزدیک ساعت ۸  بود گفتم بهش زنگ بزنم مثلن حس نکنه ک کسی اینجا دنبالش نیس و مهم نیس خونه نیس و اینا گفتش میخای منو تعقیب کنی ازین ب بعد تلفناتو جواب نمیدم:////////////

ولی جدی هر کدومتون ک مامانینن با بچهاتون خوب رفتار  کنین

ببین عزیزم من خودم دوتا دختر دارم یکیش خیلی رفتارش خوبه یکی دیگه خیلی گستاخی میکنه رفتارخود بچه ها هم باعث میشه مامانا عصبی بشن

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️