2733
2734

سلام. من تنها زندگی می‌کنم. یه همسایه دارم که خانم مسن و خیر خواهیه یعنی به هیچ وجه آدم بدجنسی نیست. اما یه اخلاقای خاصی هم داره که آزار دهنده هست. مثلا هرجا میخواد بره به من میگه تو هم باهام بیا. یه مثالش رو عرض میکنم. چند وقت پیش تولد نوش بود در خونه رو زد که دارم میرم تولد تو هم بیا. من مودبانه درسم رو بهونه کردم و نرفتم. دفعه بعد که داشت میرفت خونه نوش بهم با دلخوری گفت بهت نگفتم دارم میرم چون تو هیچ وقت باهام اونجا نمیای😐 (قضیه فقط مربوط به خونه نوش نیست اینو فقط به عنوان مثال گفتم. کلا همه جا همینه. بازار، مهمونی، گردش، هرجا)

چندین بار بهش فهموندم که باید حریم شخصی بینمون رعایت بشه و خیلی بهتر شده اما باز هم خوب خوب نشده. اینم بگم که آدم تنهایی نیست و خانواده شلوغ و خوبی داره.

نمیدونم چی کار کنم باهاش که هم دلش رو نشکنم هم دست برداره از این کارش. لطفاً خانمای مهربون و با تجربه و عاقل راهنماییم کنن.

اگر وقت داشتی هرازگاهی باهاش برو بیرون خرید و... و بهش بگو خودم هروقت وقت کردم باهاتون میام

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

طفلک دلش میسوزه میگه این تنهاس مثلا جای مادرش پر کنم 

هر روز همین بهونه ی درس و سردرد و کار بیار

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر وقت داشتی هرازگاهی باهاش برو بیرون خرید و... و بهش بگو خودم هروقت وقت کردم باهاتون میام

آخه واقعا برنامه زندگیمون به هم نمی‌خوره. به علاوه یکی دو بار اون اوایل به درخواست‌هاش جواب منفی نمی‌دادم بعد می‌دیدم هرچی می‌گذره توقع صمیمیت بیشتر و بیشتر و بیشتر داره.

طفلک دلش میسوزه میگه این تنهاس مثلا جای مادرش پر کنم  هر روز همین بهونه ی درس و سردرد و کار بی ...

اصلا چنین چیزی به ذهنم نرسیده بود. یعنی با این دید به موضوع نگاه نکرده بودم😅 

میدونید آخه الان دو سالی میشه که همسایه ایم. حقیقتا امشب که باز هم گفت بیا بریم خرید خسته شدم از بهونه آوردن. گفتم شاید کسی یه راه حلی بلد باشه یادم بده که مشکل رو از بیخ حل کنم.

آخه واقعا برنامه زندگیمون به هم نمی‌خوره. به علاوه یکی دو بار اون اوایل به درخواست‌هاش جواب منفی نمی ...

بهش بگو من هرزمان که وقت کنم باهاتون میام و اگر خودت دوست داشتی روز جمعه ای یا پنج شنبه ای باهاش برو بیرون و بهش بگو که من درس دارم بخاطر همین زیاد نمیتونم باهاتون وقت بگذرونم و از طرف های دیگه بهش محبت کن

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
اصلا چنین چیزی به ذهنم نرسیده بود. یعنی با این دید به موضوع نگاه نکرده بودم😅  میدونید آخه الا ...

خخخ

هرروز یه بهونه بیار

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

اگر مجردی ازت خوشش اومده تو و برای یکی در نظر داره 

اگر نه که برو تنهاس دوست داره کنارش یکی باشه ، کار داشتی بگو امتحان دارم هیچی نخوندم با خنده بهانه بگیر ، دفعه بعد بگو خونه خواهرم دعوتم اینقدر بگو که بفهمه نیاد دیگه

بگو بهش که ممکنه کار واسم پیش بیاد هر لحضه بهتره من نیام تا ناراحتتون نکنم

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
اخی بیچاره فکر میکنه تنهایی میخواد بهت محبت کنه  با صمیمت بگو خیلی دوست دارم باهاتون بیام اما ...

میدونی منم واقعا مهربون باهاش صحبت میکنم. همیشه هم بهونه درس یا تمیزکاری خونه رو میارم. اما وقتی این قضیه طولانی بشه و دو سال کش پیدا کنه اونقدرام راحت نیست. گاهی وقتا درخواستاش نامعقول میشن یا گاهی وقتا این صمیمیتی که احساس میکنه موجب دردسرم میشه. دلم نمیخواد که هی مثال بزنم که بدیاشو بگم و انرژی منفی بدم. ولی واقعا به اینجام رسیده.

اصلا چنین چیزی به ذهنم نرسیده بود. یعنی با این دید به موضوع نگاه نکرده بودم😅  میدونید آخه الا ...

اصلا باهاش نرو منم یه خانمه همسایم بود یه خانم تنها، شده بودم رانندش همه جا میبردمش خریداشو میکرد آخر سر حقمو گذاشت کف دستم و دیدم چقدر پشتم حرف زده پیش دوست و دکتر و.... حتی منت پذیرایی که دوتا چایی میاورد سرم گذاشت باخودت که رودروایسی نداری اصلا جوابشو نده زنگ میزنه درو باز نکن دلت نسوزه آخرش دودش میره تو چشمت معلومه زنه رکیه شما درستو بخون در باز نکن اگه گفت چرا باز نکردی بگو هندزفری تو گوشم میزارم لزومی نداره با یه خانمی که همسنت نیست حشرونشر کنی 

2706