2733
2734

یه مرغ فکر کنم برای شش نفر خوب باشه 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوجه حاظری بگیر گلم

اگه مرغ روبدی برات جوجه ای دربیاره فک کنم ۴ نفر

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2731
جوجه حاظری بگیر گلم اگه مرغ روبدی برات جوجه ای دربیاره فک کنم ۴ نفر

خب تجربه ندارم و قرار برای یه دورهمی بزرگ سی نفر شاید چهل نفر جوجه درست کنیم نمیدونی چقدر باید بگیریم ک 

یه مرغ به هشت نفرمیرسه،ولی برای جوجه فقط سینه ی مرغ میخوای

خب گلم برای یه مهمونی می‌خوام تعداد مشخص نی سی نفر چهل نفر اینا بعد نمی‌دونم الان حاضری بگیرم یا مرغ بگیریم اصلا چقدر باید بگیریم 

خب تجربه ندارم و قرار برای یه دورهمی بزرگ سی نفر شاید چهل نفر جوجه درست کنیم نمیدونی چقدر باید بگیری ...

جوجه حاظری بگیر نصفش کتف و بال نصفش سینه  خودشون مزه دار شده با سس

اونجوری حدودا ۸کیلو اگه پر خور باشن

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
خب گلم برای یه مهمونی می‌خوام تعداد مشخص نی سی نفر چهل نفر اینا بعد نمی‌دونم الان حاضری بگیرم یا مرغ ...

با بال مرغ هم جوجه میزنن،که حاضرهست تومغازه ها،بازبهتره ازمرغ فروشی بپرسی

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
خب گلم برای یه مهمونی می‌خوام تعداد مشخص نی سی نفر چهل نفر اینا بعد نمی‌دونم الان حاضری بگیرم یا مرغ ...

مرغ بگیر عزیزم، چرا حاضری؟ 

مامان من قبل اومدن مهمونا جوجه رو حاضر میکنه و توی قابلمه کره میریزه و دم شام گرمش میکنه، خیلی خوبه، هم آماده است. هم هول هولی سفره نمیندازیم، چون ممکنه ۴۰ نفر باشن حداقل ۸ تا مرغ لازم دارید. از چند ساعت قبل مزه دار کنید خیلی بهتر از حاضری میشه

2706