2752
2734
عنوان

چه مرگمههه😔😭

96 بازدید | 11 پست

همیشه دست و پام بی حسه

همیشههههه هم خواااابم میاااد😔😭

هر لحظه توانایی اینو دارم که بخوابم

همه یه جوری بهم میگن زیاد میخوابی😔😔😭

هر دفعه هم از خواب بیدار میشم خودمو فحش میدم که چرا انقد میخوابم😭

بمیرممممم دیگه برا همیشهههه بخوابم 😭😭

به تاپیک های قبل من اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا آخر تیر اینجا نمیام.🙂

منم همین طورم

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

غلظت خون داری

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

خونت غلیظ شده و غلبه بلغم پیدا کردی 

بعضیا شاید بگن کم خونی 

ولی اگه تازگی اینطور شدی و قبلا مشکلی 

نداشتی خونت غلیظ شده عزیزم برای همین 

به همه جای بدنت نمیرسه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
ازمایشم دادم هیچی به هیچی کاش حداقل یه چیزی بود میفهمیدم ایراد از کجاست😔

اصلاح مزاج بری اوکی میشی عزیزم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
خونت غلیظ شده و غلبه بلغم پیدا کردی  بعضیا شاید بگن کم خونی  ولی اگه تازگی اینطور شدی و ...

همیشه همین بودم

فقط از یه سنی اینجوری شدم

تاحالا قابل تحمل بود 

ولی الان دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم😭

ناراحت میشم هرکی یه جووووری میخواد بهم بگه زیاد میخوابی😔😔

به تاپیک های قبل من اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا آخر تیر اینجا نمیام.🙂
ازمایشم دادم هیچی به هیچی کاش حداقل یه چیزی بود میفهمیدم ایراد از کجاست😔

معلم ما میگفت من زیاد میخوابیدم غلظت خون داشتم 

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·