2752
2734

انگار حسش به شما کم شده حوصلتونو نداشته باشع  یا....

مثل همیشه نباشه 

بعضی وقتا این حس اذیتم می‌کنه 

میخاستم برم دکتر گفت می‌برمت خودم اذیت نشی بعد پیاده شدم حس کردم یه جوری نگاهش انکار حوصلمو ندارع 😕

نه چون همیشه نگاهش همین طوره غیر از این باشه تعجب میکنم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اونم آدمه ،انسانِ ،گاهی مودش تغییر میکنه حالا رسونده ک بنده خدااااا شما نگاهشو تحلیل نکن ،نشخوار فکری برا خودت درست نکن با این فکرا

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2731
چرا

چون دلش به زندگی نیست 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
از اول اینجوری بود ؟چیشد اینجوری شد بچه داری 

به مرور بدتر شد اره یه دختر ۶ ساله دارم

چرا دلیلش نفهمیدی 

به خدا هیچ وقت نفهمیدم چیکار کردم کجا رو اشتباه کردم 

با خودش حرف نزدی ؟ اگ‌از اول اینجوری نبوده  یا از اخلاقش نیست پس چیشدع  منم خیلی میترسم ...

چند ساله ازدواج کردی؟ 

2706