2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر یک سالش شده وقتی گرسنه هست اول براش غذا بذار بعد دیدی گشنه موند شیر بده من بچه هام با اینکه بزرگ شدن دوساله و سه ساله بازم روزی چند لیوان شیر رو میخورن اما غذا هم میخورن اما کمتر

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

پسر خواهر من 

تا وقتی شیر میخورد  هر غذایی بهش میدادیم از دهنش درمیاورد  و فقط دورچین غذا مثل   خیار شور و  سالاد و اینچیزا میخورد  از شیر که گرفته شد ماشالا دیگه خیلی خوب غذا خورد 

خواهرم خیلی نگران بود اونوقتا که نمیخورد  ولی خدا رو شکر از شیر که گرفتش درست شد

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
چند وقته گرفتیش؟

الان دقیقا دو سالشه، دو ماه پیش یک روز از سرکار برگشتم پرستارش گفت عذا نخورده هنوز، هر کاری کردم نخورد و امد شیر خورد، تا عصر چیزی نخورد،ساعت ۶ شده بود فقط شیر میخواست، دیگه به خودم گفتم وقتشه از شیر بگیرمش، همون روز تلخک زدمو به سختی گرفتمش. دوماهه