2733
2734
عنوان

بخشیدن خیانت شوهر

824 بازدید | 52 پست

پارسال بود که یدفعه رفتارشوهرم تغییر کرد جاشو جداکرد مدام میگفت ازت دلچرکینم بهت رغبتی ندارم هنوز جوونی برو شوهر کن نمیخوامت من دوماه تمام التماسش کردم و جنگیدم ولی اون پسم زد اخرش هم تعقیبش کردم و دیدم تو یه جای خلوت دختره را سوار ماشین کرد و یک ساعت ونیم توی ماشین بودن و بوس وبغل براشم گل خریده بود بعدرفتم جلو وفقط بهش گفتم برات متاسفم ورفتم یه خونه جدا گرفتم وبعد یک ماه شروع کرد به التماس که برگرد اما حاضر نشد چیزی بنامم کنه ومدام میگفت نه چیزی نبوده تو اشتباه میکنی وقتی سه ماه گذشت بخاطر دختر دوسالم که خیلی داشت این وسط عذاب می‌کشید چون هفته ای یکبار توی کلانتری باباش رامیدید و موقعی که من تحویلش میگرفتم خیلی گریه میکرد که بیا باهم بریم پیش بابا بعد هم پدرم ۷۰۰ میلیون وام برای شوهرم گرفته بود واقساطش افتاده بود گردن خودمون ونمیتونستیم پرداختش کنیم خلاصه یک ماهی میشه برگشتم رفتارش خوب بوده ولی من نمیتونم اون صحنه خیانت و حرفایی که بهم زده بود را فراموش کنم اصلا از کجا معلوم دیگه با اون دختره نیس یا درآینده دوباره بهم خیانت نکنه من واقعا آرامش ندارم ازطرفی میگم بذار یخورده دخترم بزرگتر شد بذارم برم خودمم شاغلم ازطرفی میگم خب دخترم بچه طلاق میشه خیلی حالم بده😭😭

نیلوفر هستم  

والا دخترت بچه ی طلاق بشه بهتره تا خودت هزارجور مریضی جنسی از این مرتیکه ی هرزه بگیری

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با این شرایط اگر من باشم حاضرم بمیرم اما برنگردم. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731

نمیخوام دلتو خالی کنم ولی ذات بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است یکی ک ی بار خیانت کرده بازم خیانت میکنه فقط تا میتونی ازش پول جمع کن کم کم هرچی داره بزن ب نام خودت ک اگه تکرار کرد ب خاک سیاه بنشونیش

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
والا دخترت بچه ی طلاق بشه بهتره تا خودت هزارجور مریضی جنسی از این مرتیکه ی هرزه بگیری

یعنی بنظرت آدم نشده؟؟ خودش میگه من خر بودم که قدر زندگیم را ندونستم

نیلوفر هستم  
2706