2733
2739

کارم شده گریه دیشب گچ بینیمو ورداشتم کانلا کج شدهه بینی من انحراف داشت ولی زایه نبود بخاطر انحراف عمل کردم گچ و برداشت ده برابر بود کجی بینیم  بهترین دکترم انتخاب کردم نزدیک ۷۰ میلیون فقط خرج کردم شانس هیچ کاری ندارم خسته شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اووو درست میشه بابا واسه منم اول یکم کج بود الان اوکی شده

خداکنه بهم گفت انحراف نمیره ولی تا ۷۰ درصد رفع میکنمم الان میبینم بیشتر شده همش دارم غصه میخورم 

برو بگو بهش خب من ک همکارم عمل کرد هعی گفتن ورمه اخرم بعد ۶ساله بینی مایل ب چپه تیغش

ای وای قراره  سوم برم مطب دکترر میگم حتماا گفتن تا ۷۰ درصد رفع میشه ولی کامل نه من قبول کردم ولی این الان انحرافش خیلی بیشترهه  تا قبل 

خداکنه بهم گفت انحراف نمیره ولی تا ۷۰ درصد رفع میکنمم الان میبینم بیشتر شده همش دارم غصه میخورم  ...

منم بینیم انحراف داشت همینو گفتن بهم گف بیشتر از این درصد هیچ دکتری نمیتونه درست کنه 

الان ما شماا خوب شده یا نه ماله من انگار بیتشر از قبلم شده 

روزهای اول که افتضاح بود همه بهم میگفتن کج تر شده ولی الان خوب شده توام یکم صبر کن اگه درست نشه مجبوری عمل ترمیم انجام بدی دیگه ولی ایشالا از ورمه درست میشه

الان ما شماا خوب شده یا نه ماله من انگار بیتشر از قبلم شده 

منم انحراف دارم داخلی ولی از بیرون مشخص نیس! شما قبل عمل از ظاهرش انحراف داشت؟

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش