2733
2739

دکتر برام نوشته نمیدونم تاثیر گذاره یا نه اسپرونولاکتون که برای من تاثیری نداشت میترسم این هم تاثیر نزاره میگن عوارض زیادی داره و ریزش رو هم قطع نمیکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو دوره خوردم خوب بود.ولی ب نظرم موهاتو پسرونه بزن با اب برنج تقویتش کن خیلی بهتره‌.من حدود ۳سال موهامو تا یکم بلند میشد فوری کوتاه میکردم الان موهام ضخیم شده و ریزشش کمتره

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤
2731

قرص فیناستراید فقط برای ریزش نو آقایان هست

اون دکتری ک اینو نوشته فکر کنم بی سواد بوده

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
یعنی برای زنها خوبه پر هم مبکنه 

بله کمک میکنه. معجزه نیست اما هورمونای مردونه اضافه رو از بین میبره یه قوتی به مو میده .. خودم تجربشو زیاد دارم که خوردم کمک کرده به وضع موهام.

درباره خطرش هم از بهترین دکترای پوست و زنان و غدد (سه تا دکتر )حضوری رفتم پرسیدم گفتن عوارضش زیاد نیست.

فقط برای جنین پسر خطر داره که اگر شش ماه قبل اقدام قرصو قطع کنی حله.

2740
بله کمک میکنه. معجزه نیست اما هورمونای مردونه اضافه رو از بین میبره یه قوتی به مو میده .. خودم تجربش ...

من به بچم شیر خشک میدم فقط شبا در حد یه دقیقه سینم رو میخوره و میخوابه خطرناکه بخورم 

من به بچم شیر خشک میدم فقط شبا در حد یه دقیقه سینم رو میخوره و میخوابه خطرناکه بخورم 

ببین این چیزا که درباره بچه هست حساسه حتما از دکتر بپرس نمیدونم. من درباره خود خانم پرسیدم که گفت حله..بچه رو نمیدونم 

ببین این چیزا که درباره بچه هست حساسه حتما از دکتر بپرس نمیدونم. من درباره خود خانم پرسیدم که گفت حل ...

برای من اسپرونولاکتون تاثیر نداشت بنطرت فینا تاثیر میزاره 

برای من اسپرونولاکتون تاثیر نداشت بنطرت فینا تاثیر میزاره 

بستگی داره دلیل ریزش مو چی باشه. اگر هورمونی باشه فینستراید خوبه. 

موهام قبلا یه دوره کامل پر شد و تا چند سال حجمش خوب باقی موند. اون موقع سنم زیر ۳۰ بود خیلی خوب به داروها جواب داد. 

الان سنم بالاتره خب اثر دارو کمتر میشه خیلی نتونسته پر کنه. اما ریزشو فعلا قطع کرده.

معمولا اسپیرونولاکتون و فینستراید و جلوگیری میدن. اما مشکل موهای من به دلیل  مقاومت به انسولینه و قرص متفورمین برام کافیه. فقط گاهی وقتا که ریزش مو به عللی مثل جراحی و. استرس شدید شه یه دوره قرصای دیکه مثل فینستراید لازمم میشه