2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا تا مهرماه کلی وقت هست خب تا اون موقع استراحت کنه دانشگاهم هر روز مث مدرسه نیس که در ضمن همشم در ...

امضات منو یاد این اهنگ Clean انداخت اصلا حالم دگرگون شد 💔

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

اگه اطرافتون آدم تحصیلکرده موفق و تحصیل نکرده ناموفق دارید براش مثال بزن ..بگو ببین چقدر تفاوت زندگیشون هست.

یکی از اقوام ما دخترش ۱۱سالگی گیر داده بود به عروس شدن.تمام آرزوهاش ختم میشد به عروس شدن.دیگه اینقدر اطرافیان جلوش گفتن ببین فلانی زود ازدواج کرده الان به چه روزی افتاده یا سن کم بچه دارشده سختی کشیده خوشی نکرده...خلاصه از سرش افتاد....

2731
دوتا از دوستاشم با نمرات عااالی اصلاکنکور ندادن... 

ازش کار بکش بهش کار سخت بده شاید دید دانشگاه بهتره درس خوند 

ولی همه چی ب دانشگاه رفتن نیست که ببرش ی کلاسی مهارتی و حرفه ای چیزی یاد بگیره 

امضات منو یاد این اهنگ Clean انداخت اصلا حالم دگرگون شد 💔

قربونت برم 💔

دقیقا از همون اهنگ نوشتمش...

پیراهن سفیدمون بخاطر عشق غیر قابل استفاده شد 🙂

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
قربونت برم 💔 دقیقا از همون اهنگ نوشتمش... پیراهن سفیدمون بخاطر عشق غیر قابل استفاده شد 🙂

خدا نکنه همدردم 💔

Just becuz youre clean don't mean you don't miss it

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
بذار یک سالی استراحت کنه ، خودش اگه دلش بخواد می‌ره. شاید بخواد دانشگاه نره و یه حرفه یاد بگیره . ...

ببین باور میکنی بیشتر از ۱۰نفرو برای من مثال زد که درس خوندنشون چه فایده ای براشون داشته.  

اصلا اینجوری نبود یه دفعه اینقدر برگشت.  

بهش زمان بده یه سال بگذره ناخودآگاه با دوستاش خودشو مقایسه میکنه و پشیمون میشه‌.اشکالی نداره بخواد یک سال استراحت کنه

عوضش همیشه تو ذهنش می مونه درکش کردین و روتون حساب میکنه

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»

منم چند نفرو اطرافم دیدم که انتخاب کردن دانشگاه نرن

ولی خب از لحاظ مالی یا خودش مستقل بوده یا خانواده مرفهی داشته

به انتخاباش توجه کن و کمکش کن راه درست خودشو بره

از استرس و خستگیه شاید و میخاد دیگه ب چیزی فکر نکنه

ببین به غیر دانشگاه انتخابش چیه اگه چیز آینده داری بود و خودش خوشش میاد خب ایرادی نداره بعدا که ذهنش آروم تر شد میتونه بره

2706