2733
2734
عنوان

مامانا بیایین ب دادم برسین

96 بازدید | 24 پست

دلم میخاد از دست دخترم خودمو بکشم راحت شم سلام نمیده پرخاشگره حرف گوش نمیده جدیدا کمی بد دهن شده صبح ب خیر نمیگه چکار کنم خدایا لج بازی میکنه باهام همه گلایه بچمو بهم میکنن تنبیه کردم تشویق کردم نصیحت کردم همه کاری میکنم خودمون اصلا این کارای اشتباه رو نمیکنیم ک بگم از خودمون الگو میگیره

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

مگه دخترتون چند سالشه از من می پرسی حرف بقیه رو بی خیال با دخترت رفاقت کن و باهاش صمیمی شو بذار بهت اعتماد کنه

گفتن از حقیقت اون هم درست زمانی که به ضررته عین شرافته ....اینطور نیست؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا لازمه صبح بخیر گفتن ؟😐

لازم نیس ؟ بچه از اتاق میاد بیرون صاف تو چشم باباش نگاه کنه رد شه بره

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
2731
مگه دخترتون چند سالشه از من می پرسی حرف بقیه رو بی خیال با دخترت رفاقت کن و باهاش صمیمی شو بذار بهت ...

۷سالشه همین الان مادرشوهرم زنگ زد کلی گلایه کرد قطع کرد

سخت نگیر بهش اگه بچه هست ....هی بکن نکن ،بگو نگووو...بشین و....

خفه نکنین بچه ها رو ....استارتر چند سالشه دختر نازت؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

این چیزی هایی که میگی هم خیلی حاد و بغرنج نیست که سلام نمیده وصبح بخیر نمیگه پرخاشگری هم نشونه یه ناراحتی درونیه بگرد اونو پیدا کن

سخت نگیر بهش اگه بچه هست ....هی بکن نکن ،بگو نگووو...بشین و.... خفه نکنین بچه ها ....استارتر چند سا ...

۷سالشه یعنی این رفتار نرماله؟

این چیزی هایی که میگی هم خیلی حاد و بغرنج نیست که سلام نمیده وصبح بخیر نمیگه پرخاشگری هم نشونه یه نا ...

پس چرا همه بهم میگن بی ادبه بزرگ بشه دردسر ساز میشه برات مثل گاوه فلانه و هزار جور حرف بارم میکنن

۷سالشه همین الان مادرشوهرم زنگ زد کلی گلایه کرد قطع کرد

وای از دست این فامیل های رابطه خراب کن به نظرم از بچه تون حمایت کنید تا کسی نتونه حرفی بهش بزنه 

۷سالشه یعنی این رفتار نرماله؟

لجبازه پس 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
نه‌واقعا. البته بنظر من  باهاش لج نکنید بذارید راحت باشه انقد سخت نگیرید  چ انتظارا داری ...

همه اطرافیانم مدام بهم گلایه میکنن خواهر جون جوری باهام رفتار میکنن ک حس میکنم بچم مایه ننگ منه

وای از دست این فامیل های رابطه خراب کن به نظرم از بچه تون حمایت کنید تا کسی نتونه حرفی بهش بزنه  ...

چی بگم در جوابشون

فقط میگم عیب نداره بزرگ میشه اینم یاد میگیره