2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۴سال کمتر از همسناشه سوال میپرسن ازش قشنگ جواب نمیده تعریف نمیکنه از چیزی سوالای ابتداییو جواب میده ...

سلام گلم والا من چندین مرتبه بردم دکترهای مختلف تشخیص ٱتیسم ندادن اماامسال ٱتیسم گفتن هست اماداروفقط رسپیریدون ورهاکین مصرف می‌کنه .برای رشدهوشش داروی خاصی بایدبده؟تابه دکترش گوشزدکنم دکترخودش که الآنم قسم میخوره که ٱتیسم نیست چون ارتباط چشمی داره احوال پرسی معمولی داره اما تعریف نمیکنه داستان نمیگه و...میشه یه راهنمایی به منم کنین خیرببینین

2740
سلام گلم والا من چندین مرتبه بردم دکترهای مختلف تشخیص ٱتیسم ندادن اماامسال ٱتیسم گفتن هست اماداروفقط ...

والا منم هنوز تشخیص قطعی ندادن کاردرمانی مسره میگن باید ۶ماه بیاد تا قطعی بگیم ببینیم چجوره یکی میگه تاخیر رشد یکی میگه اوتیسم خفیف یکی میگه یکپارچگی حسی

اینم کاردرکانش گفت داروی تقویت مغز دادی گفتم نه الان پرسیدموببینم چیه تا بعدا ب دکترش بگم بنویسه 

اما حتما کاردرمانی بببر

برا شفای بچم دعا کنین
والا منم هنوز تشخیص قطعی ندادن کاردرمانی مسره میگن باید ۶ماه بیاد تا قطعی بگیم ببینیم چجوره یکی میگه ...

من از سه سالگی بردم کار درمانی گفتار درمانی .بازی درمانی مشاوره .بچه اولمم هست کلا جوونی نکردم البته الان خیلی خوبه فقط درس خون نیس

دوزشو میگفتی بالا نبره قطع نمی‌کردی سرخود

فقط یکماه تاثیر داشت حرف شنو بود  اینا داده بود که سرکلاسا بشینه همکاری کنه الان هم برا کلاساش خوبه دیدم بیخوده دادنش دوس نداشتم دارو اعصاب بخوره کاردرمانش گفت چندروز باهاش کار کنم میگم دارو نیازه یانه

برا شفای بچم دعا کنین
من از سه سالگی بردم کار درمانی گفتار درمانی .بازی درمانی مشاوره .بچه اولمم هست کلا جوونی نکردم البته ...

مشکل پسر شما چی بود؟

من بچم الان میپرسم صبونه چی خوردم میگه خوردم 

یا یکی باهاش حرف میزنه این یه چیزای دیگه میگه چرتو پرت اکو داره

ینی خوب میشه اینش

برا شفای بچم دعا کنین
مشکل پسر شما چی بود؟ من بچم الان میپرسم صبونه چی خوردم میگه خوردم  یا یکی باهاش حرف میزنه ...

ی سوال عزیزم انقد بچه شمام درگیر جزئیات ؟ خواهر من فقط ب جزئیات ی موضوع توجه می‌کنه چیزای ک اصلا مهم نیستن همش تو حاشیه اس

https://abzarek.ir/service-p/msg/1189170