2733
2734
عنوان

شانس قبولی دارم؟

109 بازدید | 13 پست

من واسه کنکور فرهنگیان شرکت کردم که دفترچه سراسری رو خوب جواب ندادم حتی منفی هم دارم اما دفترچه فرهنگیان رو بالا 40 زدم نمره هامم میخوام ترمیم کنم بالای 19 بشن به نظرتون شانس قبولی دارم؟ رشتم تجربیه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
معدلت بالای ۱۹ شه میانگین ۴۰ درصد  توقع داری قبول نشی؟!!!!! اخه دختررررر همه چیت خوبه چرا قبو ...

نه دفترچه فرهنگیان رو بالا زدم ولی سراسری رو گند زدم البته 15 درصد تاثیر داره همه چیم اوکیه جز اون 15 درصد

نه دفترچه فرهنگیان رو بالا زدم ولی سراسری رو گند زدم البته 15 درصد تاثیر داره همه چیم اوکیه جز اون 1 ...

موقع دعوت به مصاحبه دیگه سراسری ۶۰ درصد تاثیره و اون تخصصی ۴۰ درصد چون دعوت به مصاحبه دیگه نلاکش نهایی و ... نیست، اگر دعوت شدیو برای قبولی نهایی درصدایی که گفتید حساب میکنن، خودمم خراب کردم

موقع دعوت به مصاحبه دیگه سراسری ۶۰ درصد تاثیره و اون تخصصی ۴۰ درصد چون دعوت به مصاحبه دیگه نلاکش نها ...

نه اینجور نیست برا دعوت به مصاحبه 50 درصد سوابق 10 درصد فرهنگیان 15 درصد سراسری25 درصدم شایستگی های معلمیه تا قبول نهایی بشی

نه اینجور نیست برا دعوت به مصاحبه 50 درصد سوابق 10 درصد فرهنگیان 15 درصد سراسری25 درصدم شایستگی های ...

عزیزم من از چند مشاور پرسیدم ..اینا برای بعد دعوت به مصاحبه هست، الان نیمه خرداد جواب دعوت به مصاحبه میاو خب سوابق که هنوز انجام ندادیم پس از کجا میارن؟؟؟ طبق کنکوری که دادی دعوتت میکنن، اگر اوکی بود دیگه بقیه ارزیابی ها طبق ۵۰ درصد نهایی و ... هست

نه اینجور نیست برا دعوت به مصاحبه 50 درصد سوابق 10 درصد فرهنگیان 15 درصد سراسری25 درصدم شایستگی های ...

به قول شدم برای قبولی نهایی بله، اما برای دعوت فقط ملاک کنکور اردیبهشت هست