2752
2734
عنوان

موندن پشت کنکور برای رشته کاردار

75 بازدید | 12 پست

یا رفتن دانشگاه با رشته های ک فقط مدرک میگیری ؟ با رتبه پارسالم زیست شناسی رو میارم ولی میترسم آخرش بیکار بشینم خونه چهار سال عمرم هم ب بطالت بگذره

☆彡彡 نسیمم ミミ☆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

میتونید تدریس خصوصی زیست انجام بدید پیج کنکوری بزنید به شرط علاقه و سواد کافی میتونید موفق باشید 

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
میتونید تدریس خصوصی زیست انجام بدید پیج کنکوری بزنید به شرط علاقه و سواد کافی میتونید موفق باشید&nbs ...

پیج کنکوری زدن برای کسی خوبه که خودش رتبه خوبی اورده باشه.اخه کی میاد تدریس خصوصی از کسی رو ببینه که خودش تو کنکور جز برتر ها نبوده