2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قانونی نیست کسی اصولا انجام نمیده مگر اینکه غیرقانونی پول زیاد بدی انجام بدن اونم نه تو مطب

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

یه سری از پزشکای زنان زایمان و ماماها هستند که این کارو انجام میدن ولی خب خیلی پول زیادی می‌گیرن و اینکه اگر هفته‌های پایین باشی خیلی راحت‌تره خب ولی هفته‌های بالا خطر خدایی نکرده جانی برای خودت داره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
 چرا خب وقتی صلاح اینه

خو قرص بخور

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

من دیگه این تایپیکا چیزی نمیگم

الان مدافعان میان که بذارید سقط کنه شرایط ندارع…..

ولی فقط بدونید بچه ای که نطفه اش بسته میشه روحش پیش خدا تشکیل شده یه موجود زندست سلول زندست گول نزنید خودتون که قلب نداره پس روحم نداره پس جونم ندارع

تو خود قران هم‌اومده

من دیگه این تایپیکا چیزی نمیگم الان مدافعان میان که بذارید سقط کنه شرایط ندارع….. ولی فقط بدونید ب ...

👌👌👌👌👌

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2706