2733
2734

سالنی ک من کار نیکنم    ارایشگر رفته  مقداری وسایل اورجینال  میکاپ بخره خدا ساهد میگه  شد ۳۸م

یک پد واس کرم پودر ۱۶۰۰۰۰۰۰

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم

الان معمولا صندلی کرایه میکنن کسی خودش نمیره سالن بزنه چون هزینه ها خیلی زیاده ولی اگر صندلی کرایه کنی و تبلیغ و کارت خوب باشه درامدش خوبه ولی خیلیاام هستن بااینکه سالنم دارن درامد پایبنی دارن بستگی به مهارت و پشتکار داره ولی در کل ابنکه تو به لاین متخصص بشی و اونو ادامه بدی حرفه ای خیلی خولچبه هم لازم نیست دردسرای سالن زدن داشته باشی نه ریسکی داره و تقریبا اکثر درامد برات میمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یچیزی جدیدا دیدین یه ارایشگر همه چیزو بلد نیست بسکه زیاد شده لاین ارایشگری

قبلا یه ارایشگر سیر تا پیاز زیبایی رو کار میکرد

الان کراتین جدا

کوتاهی جدا

پاکسازی جدا

مژه جداو...

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

نباید غیر منصفانه نگاه کرد به یه صنف اکثرا فکر میکنن ارایشگرا بیکار نشستن و پول مفت میگیرن درحالی که من دختر عمم کراتین کاره خودمم پیشش کراتین کردم ۵ساعت تمام سرپا بود فقط نیم ساعت نشست همش دستش و گردنش درگیر بود بعد نهایتا یک ملیون سود خودش میشه ازاینهمه زحمت و البته خطراتی که برای ریه و اینا داره موادش خلاصه کار سختیه اکثر ارایشگرا کمر درد و زانو درد و گردن درد دارن