2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب چجوری🤕

پیج بارداری فلورا تاجیک bardari_flora رو دنبال کن و نکاتش رو رعایت کن منم آشنا شدم و خوب بوده خودش هم این مشکل رو داشته و خودش رو درمان کرده ،الان میذارم برات حتما رعایت کن .

1.شبها تا قبل 12 بخوابی و صبحها قبل ۸صبحانه بخوری

2.هرروز حداقل نیم ساعت پیاده روی سریع و یا ورزش داشته باشی و چندبار نفس کشیدن عمیق سه ثانیه حبس و فوت کردن

3.حذف قند ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وشرینیجات و نوشابه و کیک و بیسکویت و مواد کارخونه ای  و مواد نگهدارنده و آبمیوه  فست فود ومغزهای بوداده ولبنیات،حذف قندیجات رو جدی بگیر

4 مصرف روزانه بادام درختی  و مصرف جوانه ها ودرصورت استفاده مغزهای دیگر مغزهای خام استفاده بشه

۵.مصرف هل زنجبیل دارچین همراه چای

۶. وزنت رو بیاری پایین ،هرچند کیلو که باشی

من خودم یک روز درمیون بادکش گرم تخمدان که زیر ناف هست رو انجام میدم این رو هم انجام بده حتما .

و اینکه برای پایین آوردن قند چون بالابود چندماهی متفورمین خوردم خواستی این رو هم بخور ،کسایی که تنبلی دارن بهشون میدن .

همه موارد رو باهم انجام بده ،پیج بارداری فلوراتاجیک رو دنبال کن و هایلایت تنبلی تخمدانش رو ببین 

چندتا هم قرص گیاهی هست خواستی اونارم بگم ، تو همین سایتم اصلاح سبک بزنی خیلی راجعبش صحبت شده ،

نه خبری نیس

من که تا چهل سالگی بدون قرص پریود نمیشدم. ولی یکدفعه معجزه شد. اتفاقا یکی از دوستامم شبیه من بود اونم بعد چهل مرتب شد. خلاصه کلید حل مشکلت چهل سالگی هست، فقط قرص هورمونی زیاد نخور قبلش، هورمون خطرناکه منم اشتباه کردم خوردم. ده سال سیپروترون کامپاند خوردم.