2752
2734

بچه ها من ۱۲اردیبهشت برا عقد داداشم اومدم خونه مامانم و یه سری مسائل پیش اومد جشن عقد موند برا بیست یکم 

شوهرمم گف کار دارم نمیتونم بمونم منم گفتم باشه 

بچم لباس نداشت قبل رفتن گفتم بریم برا بچه لباس بخریم

شهر مامانمم ی شهر کوچیک که چند تا مغازه دارا اونا هم بسته بودن

شوهرم خودش گف فردا با داداشت میای میخری 

گفتم پس پول بزن کارتشو داد (کارت خودم تو خونه جا مونده بود) دو روز بعدش من با داداشم رفتم مغازه خریدارو کردیم وقتی کارت کشیدم گفتن موجودی نداره  داداشم پولشو دادزنگش زدم گف برسم میزنم فرداش زنگش زدم گف یادم رفته شب میزنم 

مامانمم گف شاید نداره ولی من میدونسم داره هم بچم هم خودم سرما خوردیم پولودکتر نداشتیم داداشم داد

اومده بودم عقد پول کادو عقدو از خودداداشم گرفتم 

ی هفته بود هم نه زنگ میزد نه پیام من زنگش نزدم

تا بلاخره جشن تموم شد فردا شبش زنگ زد اولش جواب ندادم مامانم گف جواب بده خودت بزن ب علی چپ انگار چیزی نشده منم همین کارو کردم

یجوری حرف زد انگار پدرش مرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باز دوباره فرداش خبری ازش نشد تا امروز که زنگ زد فردا میام میبرمتون 

خواهرشوهرمم با شوهر قهر کرده ۵ماهه خونه باباش

رفتنی اونو هم با خودش بردا بود سونگرافی

دوتا بچه داره یکی هم تو شکمش

2731

کم پیش میاد به کسی چنین حرفی بزنم

این یکماه رو هم بمون خونه بابات

تا الان که خدا با داداشت بوده، یکماه دیگه هم بنده خدا زحمت بکشه 

بهتر از اینه که بری تو آپارتمان کوچیک، با نوزاد، بخوای مهمونداری کنی و یکماه مراقب زن باردار باشی و بعد زایمانش هم همینطور....

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
زن باردار و بیاره خونه شما که چی بشه  یه اتفاقی بیوفته براش تمام کاسه کوزه ها سرتو میشکنه شوه ...

یه بچش ۶سالشه یکی ۱۲ماه یکیم تو شکمش بخدا نمیتونم خودمم ادم معذبیم پیش کسی راحت نیسم

مگه ننه بابا خواهرشوهرت مردن که بیاد خونه شما اون ۴۷ متر چجوری اصلا میشه خوابید تو چرا قبول میکنی کوتاه بیای تا اخر عمر باید همین روالو پیش بگیری ی نوکر میخواد واسه خواهر و خواهرزاده هاش 

2706