2752
2734
دیگه اوا رفت  چه فایده اون زنیکه بمیره یا زنده بمونه  مادر اوا میتونه رضایت نده

هی خواهررررر

یعنی عدم رضایت مادر قبوله یا با ولی دم وخانواده پدری

من نمی‌دونم این چه قانونیه

بچرو میگرفت باخودش میاورد تا خوش ب حال باباش بشه بره زن بازی کنه؟ اون بدبختم فک میکرده باباش هرچی با ...

فقط واسه اینکه باباش خوش گذرونی نکنه باید بچه رو می‌سپرد به یه زن ظالم ؟ حرفات اصلا منطقی نیست

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حوصله بحث ندارم همسترم 🐹 بهم نیاز داره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قضاوت نمیکنم یه مادر تو هیچ شرایطی دختر بچه  سه ساله رو نباید رها کنه

عزیزم میلیونها مادر با هزاااران شرایط مختلف تو دنیا هستند 

اصلا حرف شما مورد قبول نیست تحت هیج شرایطی یعنی چی 

میبینی مرد زنو بیرون کرده عذاب میده خیانت میکنه هزاران خلاف میکنه زن حتا نمیتونه از عهده ی زندگی خودش بربیاد بعد چطور میتونه بچه رو نگه داره 

شرایط هیچکس یکسان نیست 

شما حرف دلسوزانه و درستی میزنید 

اما نمیشه رو همه جواب بده 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
فقط واسه اینکه باباش خوش گذرونی نکنه باید بچه رو می‌سپرد به یه زن ظالم ؟ حرفات اصلا منطقی نیست

ما تو فامیلمون اخه داریم همچین فردی. انقد گیس و گیس کشی کردن سر بچه انقد کتکش زدن نزاشتن بچشو ببینه اون یکیا هی به مامور و قاضی و وکیل پول میدادن تا این زنه نتونه کاری کنه. اخرش دیگه کم اورد میگف هرچی باشه باباشه دیگه کم اوردم نمیتونم

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
2731

حدقل بخاطر بچه های دیگه با شرایط مشابه دولت نباید ساده بگذره.. 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
اول که مامانش جدا شد رفت ترکیه  بعد این آقا زن گرفت  به هر حال بچه قربانی پدر و مادر و ن ...

پروردگارا!!!!

به امثال این بشرها بچه نده تا نسلشون منقرض شه مگه واجب همه بچه داشته باشن؟!؟!!

گناه این طفل معصوم چی بود

آدم میمونه چی بگه ...  من خودم بچه بودم خیلی کتک خوردم از مامانم  ولی خب شانس آوردم نمرد ...

منم از مادرم کشیدم ولی برای دخترم بهترین مادرم 

درسته گاهی دعواش میکنم سرش داد میزنم 

ولی سریع نازش میکنم 

خدا ازاون نامادری نگذره اگه بجه رو مادر خودشم میگفت همین‌رو می‌گفتیم نه صرفا فقط چون طرف نامادریش 

هیچی خری حق نداره یه بچه رو بکشه گه خورد زنکیه  حرام لقمه که اومد زن یه مرد بچه دارشد 

و گه میخوره اون مرد حرام زاده که میخواد رضایت بده

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

درس عبرتی باشه برای بقیه 

اصلا دولت چرا باید به حرف پدر هولش گوش کنه سنگسارش میکرد میرفت من اگه قاضی بودم در این موارد رضایت ولی برام مهم نبود اعدام میکردم قاتلو

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
بچه همسرم ماهی ی بار پیش بهترین دکتر روانپزشک میره بیرون جمع حالش خوبه تو خونه میگه روزگارتونو سیاه ...

عزیزم حرفت اشتباه بود خب وگرنه کسی از درون زندگی بقیه خبر نداره برای همین هم بقیه گارد گرفتن

اون دختر بچه چهار ساله چه گناهی داشت مگه

ن پزشک قانونی ثابت کرد براثر نرسیدن اکسیژن فوت شد یعنی خفگی پرت کردن بخشی از کارش بوده

بنظر من پدرش رضایت بده قانون حمایت از کودکان نباید اجازه رضایت بده،آخه این چنین کتک زدنی فقط کار یه آدم روانی می‌تونه باشه،همچون آدمی باید بستری باشه نه اینکه آزاد شه

خودش گفته پسر چهار ساله ش شبیه پسر ناتنی ش بد اخلاق شده  نگاه کن چوب خدا صدا نداره

اخلاقیات و شخصیت ما با رفتار و برخورد هامون رابطه ی مستقیم داره. 

اخلاقیقات بچه هامون هم تا حد زیادی به رفتار ما با اون ها بستگی داره. 

در نتیجه خیلی وقت ها ما باید در رفتار خودمون دنبال چرایی رفتار فرزندانمون باشیم. 

تنی یا نا تنی. 

من قصد قضاوت ندارم. 

ولی مردی که بچه داره، بچه داره! 

فکر می‌کنم یک خانم فقط زمانی حق ورود به زندگی یک مرد بچه دار رو داره؛ که از صحت روابط و صمیمیتش با فرزند اون آقا مطمئن باشه و اون فرزند رو از صمیم قلب دوست داشته باشه. 

در غیر این صورت و در صورتی که می‌دونه که به هر دلیلی نمی‌تونه رابطه ی صمیمانه و دوستانه ای با فرزند اون آقا داشته باشه؛ اصلا نباید به اون زندگی وارد شه. چون در حق اون کودک ظلم کرده. 

کودکی که یک بار شکسته و طبعاً حساس و زودرنجه و نیاز به مرهمی برای برای زخم های عمیقی که بر روح لطیفش ایجاد شده داره…🩵

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 

درس عبرت بشه برا اون نامادری ک تو این تاپیک از نامادری آوا حمایت کرد ، میدونی اگ آزاد شه چقد امثال نامادری آوا حق رو ب خودشون میدن 

2706