2733
2734
بچه جان اگه فضولی کل تاپیکامو بخون نه از هوا نظر بدی اشتباهه بحث با تو

مگه بیکارم تاپیک ادم زبون نفهمی مثل تورو بخونم ؟؟ طبق حرفت که دفاع کردی از قتل نامادری آوا نظر دادم

وگرنه ادمی مثل تو پست گذاشتنم واسش اشتباهه حالا من برم تاپیکای پرمحتوات رو بخونم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
لابد پدر میدونه دختره چقدر اذیت میکرده خون ب جگرشون کرده تا اخرش سر عصبانیت اینطور شده

یعنی واقعا کار اون مادرو توجیه می‌کنید جون یه انسان این وسط گرفته شده چطور می‌تونید مرگ یه انسانو توجیه کنید وقتی این تفکراتو دارید یعنی خودتون می‌دونید امکان داره شما هم یه روزی دست به این کار بزنید

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شرایط زندگیت سخته  تاپیک آخرتو‌ خوندم  اما اون کامنتت واقعاً مشکل داشت و همه معترض شدن ب ...

ب خدا کم اوردم منکه قاتل نیستم ولی هستن ادمایی که خدا میدونه چی گذشته که شدن قاتلو جانی همه که از اول بد نبودن 

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
2731
اره انشالا اینجور بچه گیرت بیاد منکه کاری ندارم ولی واگذار کردم ب خدا هر کی این دنیا کسیو اذیت کنه ع ...

قشنگ فهمیدم چجور آدمی هستی 

اول اینکه از قاتل بچه ۳ ساله حمایت کردی 

الانم میگی سرم بیاد ؟ 

خودت کردی ، خودت این بلا سر خودت آوردی ، با درست انتخاب نکردن ، با تحقیق نکردن راجب این اتفاقا با پذیرفتن این شرایط و الان با نبردن بچه پیش یه روانپزشک 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
نه عزیزم میگم مادرش نباید دختر چهار سالشو رها میکرد میرفت ترکیه حالا دیگه میخاد انتقام چی رو بگیره& ...

همین ترکیه شده خار چشم مردم حالا اگه تو درقوز اباد داشت جون میداد میگفتن بیچاره شاید اونم حال روحیش بد بوده که رفته ،بهرحال چون جدا شده قاتل نیست 

امیدوارم سرت بیاد بفهمی چی میگم

ببین چقدر ادم عوضی ایی هستی که بچه ناتنی داشتن رو نفرین میکنی،

بچه ناتنی داشتن نفرین داره؟؟؟

تو دیگه از چه تخم و ریشه ایی هستی زن؟؟؟؟

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حوصله بحث ندارم همسترم 🐹 بهم نیاز داره!
لابد پدر میدونه دختره چقدر اذیت میکرده خون ب جگرشون کرده تا اخرش سر عصبانیت اینطور شده

دلم برای اون بچه میسوزه که باهات هست! 

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ب خدا کم اوردم منکه قاتل نیستم ولی هستن ادمایی که خدا میدونه چی گذشته که شدن قاتلو جانی همه که از او ...

جدا شو 

چرا با مرد بچه داره ازدواج کردی چرا الان که می‌بینی شرایط برات سخته جدا نمی‌شی 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
دیگه اوا رفت  چه فایده اون زنیکه بمیره یا زنده بمونه  مادر اوا میتونه رضایت نده

متاسفانه ،رن شهرونددرجه دومم نیست تواین مملکت ،قانون مردسالاری ،مادروزن رواصلاآدم حساب میکنن؟؟؟؟؟؟

کاربرجدیدنیستم ترکیده قبلی ام 
2706