2733
2734
عنوان

دوست پسر سمی

311 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها من با یه پسری ۱وسالو نیم دوس بودم اوایل محض سرگرمی جوابشو میدادم و اصلا برام مهم نبود و برعکس اون خیلی تلاش داشت بمن نزدیک شه و باورش نمیشد ک با منه

از همه لحاظ ازش سر بودم و خیلی کمکش کردم که شغلشو عوض کرد و کافه زد از همون اولش شکاک بود و یکی دوباری فهمیدم تعقیبم میکرد بعد دعوامون شدو یه ماه رفت کلی دخترم فالو کرد منم خواستم فراموشش کنم با رفیقام و دوتا از پسرای داشنگا بیرون رفتم اما فقط در حد همکلاسی بودیم و چیز دیگ ای نبود دوباره برگشت و وقتی فهمید توی نبودش من رفتم با پسر بیرون منو تحدید کردو زدو من خواستم باهاش تموم کنم ولی بزور تحدید این رابطرو نگه داشت اینم بگم من وقتیدباهاش بودم گوشیشو دیدم و توی نبودم با یه دختر میخواسته رل بزنه همه جوره پشتش بودم با اینکه ماشینشو سر شغل جدید فروخته بود پیاده باهاش همه جا میرفتم اما دیگه شکاش خیلی شدید شده بود سر اون دوتا پسری ک فهمیده بود فکر میکرد وقتی با اونم بودم با کسی بیرون رفتم میگف تلگرام انلاین نشو نمیشدم میگف با رفیقات نرو بیرون گوش دادم گفتم اوکی هرچی تو بگی حتی خطمم عوض کردم گفتم شاید درست شه درسته اوایل من دوسش نداشتم ولی بعدا این حس دو طرفه شد

سری اخر واسش کادو گرفتم پیاده رفتیم بیرون پسر همسایمونو دیدم بهش گفتم همسایمونه منو نبینه اونم دعوای بزرگی راه انداخت زد توی رگه شکاکیش کادومو ول کرد وسط خیابون منم رفتمو بلاکش کردم میگفت باید به خانوادت بگی خاتواده خودشم در جریان بودن از اول اما من به دلم نبود بگم چون این رفتاراشو دیدم و اینکه بگم وضعیت مالیش جالب نبود بهش میگفتم من پشتتم تا وام بگیری حداقل یه ماشین اوکی کنی وقتی اومدی سرت بالا باشه بهم گفت تو همه چیو حاضر اماده میخوای در صورتی که هیچیم نداره من پااش بودم حتی با اینکه اشتباه از اون بود من بهش پیام دادم اینم بگم که وقتی بار اخری ک قهر بودیم رمز اینستاشو داشتم خودش نمیدونس با دخترا چتای خیلی بدی کرده بود حتی یکیم فرستادم امتحانش کنم قشنگ لاس زد خلاصه بهشم ک گفتم گف اره تو ک نبودیو اینا منم واسه اینکه بسوزه با یه پسر رفتم بیرون اونم فهمید بهش گفتم مگ نگفتی باهم نیستیم چرا خودت همه کار میکنی ولی بمن میرسه میگی من بتو خیانت کردم و این اخری گف شرطم واس بودن باهات اینه که اینستا پاکنی تل پاکنی بهدخانوادت بگیو باهام رابطه داشته باشیم منم قبول نکردم 

بچه ها نظرتون چیه بنظرتون کی مقصره اوایل خیلی رفتارش خوبود ولی الان خیلی بد شده انگار عاشق نبوده اصن بهم گف یا رابطه یا کات بلاخره ک میخوام بگیرمت منم گفتم نه و تموم کردم خیلی واسم سخته دوریش بنظرتون چیکار کنم برمیگرده پشیمون میشه یا چی

چرا وقتی نمیخوایی رابطه جنسی رو  طرف رو امیدوار میکنی 

اون از اولم تورو برای همون میخواست

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من از اولم بهش گفته بودم و اونم موافقت کرد

پس پایه حرفت وایستا و بگو اگه یکبار دیگه چنین پیشنهادی بدی تمامش میکنم تمام 

احساساتت بمرور تمام میشه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

چقد یاد اکسم‌افتادم وقتی خوندم . تنها فرقش این بود ک ما شیش سال باهم بودیم سال اخر گند کاری شد یا اون با دختر بیرون بود یا من با پسرای دیگه از لجش . اخرم گفت یا رابطه یا کات

تو قَرارهِ مَنی و مَن بی قَرارهِ تو 🤍
واااییی عزیزم نوشتن مشکل خودش نصف راهو حل می‌کنه خودت از روی نوشتت بخون از دید سوم شخص ببین چیکار کر ...

بنظرتون مشکل از من بوده یا اون که الان بمن میگه تو خیانت کاری در صورتی که خودش با دخترا حرف میزده توی نبودم

خودت کلاهتو  قاضی کن همچی ادمی اصلا ارزش ادامه داره؟ 

چه برسه رابطه جنسی شوهر ادم اینقدر شکاک مردم طلاق میگیرن شماکه دوس پسره شماخودت مقصزی باعث شدی تا این حد بهت توهینکنه

چقد یاد اکسم‌افتادم وقتی خوندم . تنها فرقش این بود ک ما شیش سال باهم بودیم سال اخر گند کاری شد یا او ...

بنظر شما پشیمون میشه ؟ همین دیروز اخرین حرفامونو زدیم و کات کردیم

کات 

یه جای خوندم وقتی خدا رنگ واقعی یکی رو نشونتون داد سعی نکنین الکی رنگش کنین 

از اولم خوب نبوده نقش بازی میکرده 

ازدواج کنی باش این.شور و هیجان اولیه فروکش کنه میگی من که میدونستم همچین اخلاقایی داره کاش ازدواج نمیکردم

باکسی باش که حتی زمانی مشکلی بینتون پبش اومد انقد شخصیت و اخلاق داشته باشه که اذیتت نکنه مثل انسان رفتار کنه نکه کتک بزنه یا بخواد اسیر و محدودت کنه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
بگو تو اگه منو میخوای پاشو بیا خواستگاری  توروخدا نرو سراغش

میگه میام ولی اخه هیچی نداره چجوری من رو این ادم حساب کنم ماشینشو فروخت یه کافه زد ولی الان بدهیم داره

2706