2733
2734

.

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بله روز عاشورا نذر کردم ۷.۸تا گفتم سال بعد حل بشن یه دیگ اش رشته درس میکنم تا سال بعد ۴.۵تاش حل شد و دو دیگ پختم 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگر قرار بود با پختن آش گره ای باز بشه . هرگز ایران در زمان صفوی اسیر افغانها نمی شد. میگویند در زمانی حمله افغانها در پشت دروازه های شهر هنوز سلطان و روحانیون آن زمان در حال پختن آش برای دفع حمله بوده اند. چندین و چند نوع آش مختلف را هم امتحان کردند ولی تاریخ نشون داد که چی شد آخرش بازم خودتون می دونید 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/انگار که نیستی چوهستی خوش باش
2731
عزیزم اگر قرار بود با پختن آش گره ای باز بشه . هرگز ایران در زمان صفوی اسیر افغانها نمی شد. میگویند ...

🫤🫤🫤🫤🫤🫤

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻