2752
2734

میگ امسال فلان ساله میشم 

میگم متولد فلانی چرا خودتو یکسال بزرگ میگی میگ آها اره 

هرساله همینه 

دیشب گفتم یکسال کوچیک گرفتن شناسنامتو میگ اره 

بعد چند لحظه میگ نمیدونم 

مگ چیه ک رک نمیگه 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️

شناسنامه خودتون هم دم دستتون نیست/

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

واکنش شناسنامه:آیا من برای تو یک شوخی حساب میشم؟ /:

دنیاهمه‌هیچ...                    واهل‌دنیاهمه‌هیچ ...         ای‌هیچ... برای‌هیچ... برهیچ‌مپیچ...       دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟... عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ...♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شناسنامه خودتو در بیار صفحه اطلاعات همسر همه چی هست ی نگاه کنی بد نیست

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

تو سند ازدواج اگه اشتباه نکنم زده

دنیاهمه‌هیچ...                    واهل‌دنیاهمه‌هیچ ...         ای‌هیچ... برای‌هیچ... برهیچ‌مپیچ...       دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟... عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ...♡
واکنش شناسنامه:آیا من برای تو یک شوخی حساب میشم؟ /:

عزیزم 

داداشمو الان چند سال شناسنامشو بزرگ گرفتن ولی در اصل فلان ساله اس 

خود اسی میدونه تو شناسنامه هست.منظورش اینه شاید تو شناسنامه کوچکتر یا بزرگتر ثبت شده. قدیما بچه به دنیا می اومد بعضی ها یکسال بعد شناسنامه میگرفتن. ما اطرافمون زیاد داریم

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
شناسنامه خودتو در بیار صفحه اطلاعات همسر همه چی هست ی نگاه کنی بد نیست

واه 

همتون همینو میگید 

شناسنامش دستمه گلم 

ولی قدیمیا یکسال بزرگ یا کوچیک میگرفتن 

2706