2733
2734

بنظرم خیلی بد میشه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تخم مرغ 4 عدد

شکر 1ونیم لیوان

روغن مایع نصف لیوان

آرد 2 لیوان

پکینگ پودر 1 قاشق مرباخوری

آب  پرتقال نصف لیوان

رنده پوست پرتقال 2 قاشق غذاخوری

وانیل کمی

نمک 1 پنس

طرز تهیه کیک پرتقالی ساده :

مرحله اول

در صورتی اگر مانند فیلم کیک پرتقالی ساده را می خواهید تهیه کنید، به خاظر مواد داخل فیلم، یک و نیم برابر شده است دو تا قالب 28 الی 30 سانتی را کاغذ روغنی بیندازید در غیر این صورت به اندازه مواد داخل دستور قالب کیک 4 تخم مرغی میان تهی 24 سانت یا قالب گرد ساده 20 سانت را با روغن جداکننده چرب یا کاغذ روغنی بیندازید. و فر رابا دمای 180 درجه سانتی گراد روشن کنید.

مرحله دوم

تخم مرغ ها و شکر و وانیل را با همزن برقی به مدت 7 دقیقه بزنید تا حجیم و کشدار شود. گاهی همزن را خاموش دور گیری کنید. سپس روغن و پوست پرتقال را اضافه کنید و در حد مخلوط شدن بزنید.

مرحله سوم

سپس به تناوب آب پرتقال و مخلوط آرد و بکینگ پودر و نمک را به مواد تخم مرغی اضافه و با لیسک به آرامی مخلوط کنید ( در3مرحله ) .

مرحله چهارم

مواد کیک پرتقالی ساده را داخل قالب ریخته و به مدت 45 دقیقه در فر 180 درجه سانتی گراد طبقه وسط قرار دهید. داخل فیلم مواد کیک یک ونیم برابر شده و داخل 2 عدد قالب 30 سانت کف صاف میان تهی ریخته شده است.

من بلدم و عهلیمیشه کیکش بهتره اب میوه طبیعی باشه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی)