2733
2734

خیلی وقت آزاد داره این شغل تازه عید و تابستان و تعطیلات رسمی و پنجشنبه و جمعه و ممکنه آلودگی و چیزهای محیطی هم کامل تعطیل میکنن 

میدونید چقدر حقوق دارن معلم تو تهران ؟؟ 

کلا خودتون یا اطرافیان معلمین بگید چقدر حقوق و کجا هستید (آخه منطقه به منطقه فرق داره )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بازم که تاپیک حقوق داری 😁

از اونجایی که در این زمینه هم تجربه دارم جواب میدم.

من از ماده ۲۸ ها خبر دارم. چون خودمم امسال قبول شدم. البته دبیری.

ابتدایی ها شنبه تا چهارشنبه. 

دبیری ها ۲۴ ساعت در هفته.

تا پارسال حقوق پایه طرفای هشت تومان و دریافتی حدودای ۷ تومن بود. بیمه کسر میشه. از سال اینده گفتن قراره ده تومن بشه. این عدد برای معلم صفر هست. با افزایش سابقه و افزایش رتبه به حقوق هم اضافه میشه. مثلا یکی از آشناهامون که دبیره حدودای ۱۳ دریافتیشه. در واقع برای سابقه ۱۰-۱۵ سال حقوق شاید تا ۱۵ تومن برسه.

مناطق روستایی هم بهشون یه مبلغ اضافه تر برای سختی کار تعلق میگیره. البته سرویس هم ممکنه براشون بذارن ولی هزینه ش رو میگیرن.

یه خانم دبیر فرزند جانباز هم شنیدم ۱۳ ساعت در هفته موظفه تدریس کنه.

2740
بازم که تاپیک حقوق داری 😁 از اونجایی که در این زمینه هم تجربه دارم جواب میدم. من از ماده ۲۸ ها خب ...

آره همش تاپیک حقوق😂😂😂😂

خیلییی ممنونم عزیزم خیلی جامع و کامل توضیح دادی ، حقوق ها کمن😕😕 باز معلمی واقعا راحت تره کلا ، مثلا یه سری شغل ها میبینی جون میکنن یه عالمه سختی دارن و استرس و پر خطر ولی حقوقشون بالا نیس آدم جا میخوره 

خیلیییی ممنونم ازت ❤️❤️🥰🥰

آره همش تاپیک حقوق😂😂😂😂 خیلییی ممنونم عزیزم خیلی جامع و کامل توضیح دادی ، حقوق ها کمن😕😕 باز مع ...

خواهش میکنم.

ان شاءالله بهترین تصمیم رو بگیری و خدا در بهترین راه هدایتت کنه.

ما واقعا نمیدونیم سرنوشت چی برامون فراهم کرده. گاهی آینده ای برای خودمون تصور میکنیم و حتی چندین سال از عمرمون رو براش صرف میکنیم ولی به بن بست میرسیم. شاید اون مسیر سرنوشت ما نیست. آدم اگر چشم و دلش سیر باشه و به خدای خودش ایمان داشته باشه کمترین پولها براش با برکت میشن. 

خدا گفته شما رو در سختی آفریدم، وقتی خود خالق میگه زندگی همینه و باید صبر و تلاش و همت داشته باشید، پس راه میانبری نیست. و اگر هم باشه یا امتحان سخت الهی هست یا سقوط.

عزیزم امیدوارم موفق باشی.

خواهش میکنم. ان شاءالله بهترین تصمیم رو بگیری و خدا در بهترین راه هدایتت کنه. ما واقعا نمیدونیم سر ...

خیلیییییی ازت ممنونم واقعا😍😍❤️❤️✨ 

الهی سلامتی و عمر با عزت هم خودتون هم عزیزانت داشته باشه به هر آرزویی که دارید برسید و اگه مشکلی هم دارید به بهترین نحو حل بشه ❤️❤️😍😘 من خودم هیچ اوضاعم خوب نیس به قول معروف بین زمین و آسمونم 😅 از ته دل برام دعا کن مشکلم حل بشه و آسونی و خوشی و خوشحالی برام بیاد 🥺

خیلیییییی ازت ممنونم واقعا😍😍❤️❤️✨  الهی سلامتی و عمر با عزت هم خودتون هم عزیزانت داشته باشه ...

منم بابت دعای خیرت ازت ممنونم.💚🌿

ان شاءالله مشکلت برطرف میشه و خدا در بهترین مسیر قرارت میده. از امام زمان زیاد کمک بخواه. ایشون امام زنده ما منتظرا هستند و خودشون کمکمون می کنند.

منم بابت دعای خیرت ازت ممنونم.💚🌿 ان شاءالله مشکلت برطرف میشه و خدا در بهترین مسیر قرارت میده. از ...

بسیار ازت ممنونم ❤️🌸✨ انشاءالله با دعای امام زمان (عج) و خواهرای گلی مثل شما مشکل منم حل میشه ❤️❤️🌸