2733
2734

دوستم یه خواستگار داره متولد 69. کارشناسی ارشد مهندسی. کارمند اداره دارایی

پسره خیلی بافرهنگ و متشخصه و خیلی هم خوشتیپ و خوش چهره

ولی اصالتش برای روستاست، پدرش دو تا زن داشته . از زن اول بچه نداره. با زن دوم که مادر اینا باشه 35 سال فاصله سنی داره. الانم هر دو زنش زنده هستن.

به خاطر همین موضوع می خواد ردش کنه. در حالی که میگه خواهر و برادرای پسره خیلی خوبن سطح فرهنگشون بالاست. البته تحصیلات ندارن. خواهراش هر سه یا دیپلمن یا زیر دیپلم.

6 تا بچه هم هستن. 

خود دوستم هم 6 تا بچه ان ولی سطح تحصیلاتشون بالاست

به نظرتون ردش کنه؟ دو همسری باباش ویژگی بدیه؟ 

بچه ها دوستم کامنت هاتونو می خونه

اینکه از کجا اومده و اهل کجاست برام مهمه

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شرایط همسرم مثل همین آقاس فقط پدرش یدونه همسر داره ولی با همین تعداد بچه و سطح تحصیلات و....

من خودم تک دخترم و یه برادر دارم و تحصیلکرده و همسرمو قبول کردم

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

هرکس معیار های خودشو داره اما اینکه فرهنگت چیه و خانواده ات چین و… خیلی مهمه

مخصوصا برای مردا ک تغییر پذیر نیستن و شبیه خانواده شونن

مطمینن افکار بسته ای هم داشته

به هر حال دوستت باید تصمیم میگرفته ک گرفته

موفق باشه

اینکه از کجا اومده و اهل کجاست برام مهمه

یعنی منی ک روستاییم! حق زندگی خوبو ندارم؟ 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه