2726
عنوان

مامانایی ک دوتا بچه با اختلاف سنی کم دارين بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 26 پست

استارتر عزیز

اگر از نظر خود والیدن بخواهی بدونی که والیدن رسما تا چند سال اول پیر می شوند تا بچه های پشت سر و اختلاف سن پایین بزرگ بشوند

اما برای خود بچه ها عالیه

توی پارک بچه های من دنبال هم بازی نیستند  و خودشون بازی م یکنند

یهجا مهد می روند. یک جا کلاس نقاشی . بعدا هم که یک جا مدرسه می روند و راحت خواهی شد وقتی بزرگ شدند

اینجا به جز دوری تو چیزی به من نزدیک نیست

من با خواهرم 2 سال اختلاف سن داشتم خواهرم از من بزرگ تر بود

چون همیشه یه مدرسه با هم می رفتیم

من به خاطر نظارت خواهر خیلی حواسم به رفتارم در مدرسه. دوستهام و حتی درس خوندن بود چون معلم های من و خواهرم یکی بودند مجبور بودم هم طراز خواهرم باشم هم از نظر رفتار و کردار و هم درس خوندن

البته کسی مجبورم نمی کرد مثل خواهرم باشم 

خودم از لحاظ ذهنی اینجوری بودم  و دوست داشتم با خواهر همطراز باشم

خواهرم الان می گوید که اونمهین حسو داشته با اینکه من ازش کوچکتر بودم فکر می کرده رفتاری نکنه تو مدرسه که من به مامان و بابا راپورتش را بدهم

اینجا به جز دوری تو چیزی به من نزدیک نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلبرگ جون سخته؟  آخه فک کنم حامله ام  ولی جرات ندارم تست بدم  بچم یک سالشه

بیبی بزن عزیزم . حداقل خیالت راحت میشه .

اگه هم بودی که خدا خواسته دیگه.

سخته ولی خوب شیرینی و لذت خودشو داره .

باهم بزرگ میشن. همبازی میشن .

بعد دوسه سال دیگه بچه ها یکم از آب و گل دربیان راحتیم . دوباره نمیخاد تو فکر حاملگی و شیردهی 😝 باشیم.

من که راضیم .

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2728
هر چی دواشتم گفتمامیدوارم مفید بوده باشه برات

مرسي عزیزم... یک دنیا ممنون... مرسي ک وقت گذاشتی گلم 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
سلام الان شما راضی هستی ؟؟منم شرایط شما رو دارم

سلام عزیزم .

الان دیگه بچه دومم شکر خدا یک ساله شده ولی سختی های زیادی رو پشت سر گذاشتم . 

واقعا دوتا پشت هم خیلی مشکله و البته شیربنی های خودشم داره . 

واست آرزوی صبر دارم فقط😉

سلام عزیزم . الان دیگه بچه دومم شکر خدا یک ساله شده ولی سختی های زیادی رو پشت سر گذاشتم .  وا ...

ممنون خداروشکر منم تازه سه ماهم و وقتی بچم یکسال سه ماهش بشه دومیمم بدنیا میاد واقعا الان در فشارم چون هنوز نی نی ده ماهم دارم شیر میدم و شدید استرس دارم چون خیلی دست تنهام فقط خودمم 😢لطفا برام دعاکن دیگه تحمل سختی رو ندارم سر اولی بیچاره شدم از دردای که تا دو ماه پیش داشت 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
ممنون خداروشکر منم تازه سه ماهم و وقتی بچم یکسال سه ماهش بشه دومیمم بدنیا میاد واقعا الان در فشارم چ ...

وای نه دیگه شیرش نده. بدنت داغون میشه.

منم دست تنها هستم شهر غریبم🙁

من تازه بچه اولم خیلیییی آروم بود و همش خواب بود ولی دومی با گریه هاش خونه رو میترکوند 😃

همیشه میگن برعکس میشه. ایشالا دومی شما آروووم باشه

وای نه دیگه شیرش نده. بدنت داغون میشه. منم دست تنها هستم شهر غریبم🙁 من تازه بچه اولم خیلیییی آروم ...

اخه دکترش گفت تا یکسالگی بهش بده ... چون به هر شیری حساسیت داره ... مجبورم ... خودمم داغون شدم .... از یه طرف دست تنهایی از طرف دیگه اذیت خانواده شوهرم ... واقعا کم اوردم ....امیدوارم دومی اروم باشه وگرنه از بین میرم 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
اخه دکترش گفت تا یکسالگی بهش بده ... چون به هر شیری حساسیت داره ... مجبورم ... خودمم داغون شدم .... ...

سلام.دو سه سالی از این شرایطتون گذشته.من الان فرزند اولم ۶ ماهه است که فهمیدم باردارم.میشه برام توضیح بدین  و یک کم باهام صحبت کنید؟😥

ربِّ لا تَذَرنی فَرداً و انتَ خیرُالوارِثین😍