2733
2734

سلام... 

مامانا بگين دوتا بچه پشت سر هم داشتن چطوره 

اگه خودتون تجربه کردین اختلاف سنی چقدره؟ 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

من خودم نه ولي خواهر شوهرمو دارم ميبينم ...دوتا پسر يه ٤ساله و يه ١ساله 

دهن خودشو مادر شوهرم سرويس شده اخه شاغل هم هس مادر شوهرم نگه ميداره بچه هارو .مهموني داريم اونا ميان اعصاب همه بهم ميريزه انقد شيطونن ! پسر من كه همش درحال جيغ و گريه اس وقتي اونارو ميبينه😂

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مـــــن فاصله سنی بچه هام یکسال و دوماه و دو روزه و دوساعته😍😍

گلبرگ جون سخته؟ 

آخه فک کنم حامله ام 

ولی جرات ندارم تست بدم 

بچم یک سالشه 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
گلبرگ جون سخته؟  آخه فک کنم حامله ام  ولی جرات ندارم تست بدم  بچم یک سالشه

منم مثل شما نگرانم البته از یه طرف وقتی میبینم بچم خواهر برادر دار می شه و همبازی و همزبون پیدا میکنه میگم فدای سرش اما خب ترس از سختیاشم هست دگ

کیا نفس بچه شما سه سالشه ولی مال من یک سالشه... هنوز شیر میخوره و نميتونه از پس خیلی از کارهاش بر بیاد 

دختر شما بزرگه، اختلاف سنیشون عالیه تا دومی بخاد دنیا بیاد ميشه 4سالش 

من دو تا بچه پشت سر هم دارم دو تا دختر 4 و 7 ساله اختلاف سنشون 3 ساله

من که خیلی اذیت شدم. پدر م در اومد تا الان یه ذره بزرگ شدن.خیلی خیلی خیلی سخته من که شاغل هم هستم پوستم کنده شد

شوهرم هم کمک حالم هست اما شلوغ کردن بچه ها و نیاز هاشون باعث شده شوهرم هم خسته شده و سعی می کنه اضافه کار بیسته کمتر خونه باشه

اینجا به جز دوری تو چیزی به من نزدیک نیست

ما تو کل خانواده امون چه نسل قدیم تر متل مامان و خاله و عمه  و چه نسل جدیدمتل من و خواهر و دختر عمو و..... همه اختلاف سن بچه هامون در حد 2 تا 3 سال هستش

موقعی که کوچکند خلی بده و والدین اذیت می شوند اما واسه خود بجه ها خیلی خوبه و دوست و هم بازی دارند و وابسته به دوست نخواهند شد

تو مدرسه هوای همو دارند بخصوص که هم جنس هم باشند

من الان که دختر اولم قراره اول مهر بره مدرسه می گویم کاش اختلاف سنشون 1 سال بود یا دوقلو بودند دیگه یه بار ه کارهای مدرسه و ثبت نام و... هم انجام میشد

2706