2752
2734

همکار سابقم توقع داره تا ۲ خرداد  براش ۱۱ میلیون جور کنم چون چک داره . چون قبلا براش انجام دادم خودم نداشتم از اینور اونور می‌دونم مشکل مالی داره اما بد حسابه ،هم اون بیکاره هم من  توروخدا دعا کنید یه شغل خوب پر پول گیرش بیاد و خانوادش فامیلش بهش کمک کنن پول بیاد تو کارتش دیگع از من توقع مالی نداشته باشه😣😞 میشه هر ذکری به دلتون افتاد بگید تا این خودش زنگ بزنه بگه پول نمی‌خوام جور شد از جای دیگه😓

از طرفی  به یکی از دوستام پول قرض دادن به رو مبارک خودش نمیاره هی جوری میناله که خودمم روم نمیشه بگم پولم پس بده توروخدا دعا کنید این یکی پولم پس بده خودم بیکارم پول لازمم 😓 

میشه این دعا بخونید تا پولم پس بده 🤲🏻🤷🏻‍♀️براتون صلوات میفرستم 🌹

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ یَا لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ بِحَقِّ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَرْحَمَنِی بِلَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ یَا لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ بِحَقِّ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَرْضِیَ عَنِّی بِلَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ یَا لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ بِحَقِّ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَغْفِرَ لِی بِلَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

میشه دوستات تگ کنی برام دعا کنین خواهش میکنم عزیزم 🥺🫂🤲🏻

@نون_بربریییی   @اعتصامی   @سوییفت   @آرزوهام3    

خوندم

ولی پول خودته قرض نده مگه مجبوری

اینهمه هم استرس نکش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوندم ولی پول خودته قرض نده مگه مجبوری اینهمه هم استرس نکش

متاسفانه زیادی مهربونم و این خیلی بده ضربه خوردم ...ممنون عزیزم 

متاسفانه زیادی مهربونم و این خیلی بده ضربه خوردم ...ممنون عزیزم 

دیگه این حماقته نه مهربونی 

نکن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
خب بگو ندارم به تو چه که اون چک داره!!!!!!!!!! 

میشه لطفا دعا که گذاشتم بخونید اون یکی پولم پس بده 🤲🏻 ممنونم 

چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706