2752
2734

میبندین و ی لیوان آب میزارین حلقه رو میزارین تو لیوان تعدادی رو ک ب لیوان میخوره حلقه تو همون سن ازدواج میکنید 

امتحان کردید ؟

بنظرم راسته چون ما خیلی وقت پیش ازواج کردیم و دو تا از دختر خاله هام کمتر خورد اونا  زودتر ازدواج کردن 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

جاهلیت مدرن

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی چی تعداد به حلقه میخورت

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
آره همیشه در میومد ۲۳ ولی الان ۲۵ سالمه مجردم 😂

خب یعنی چ23در میاد چطور

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
یعنی چی تعداد به حلقه میخورت

ب همون تعداد ک حلقه میخوار ب لیوان تا وقتی ک وایمیسته تا اون سن مجرد میمونی 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
ما با دخترخاله هام دوران دبیرستان امتحان کردیم،برا من شد ۲۲ سالگی،دختر خالم ۲۹ سالگی بعد چن سال دخت ...

😂😂😂😂