2752
2734

احساس میکنم هیچ کار مفیدی انجام نمیدم ..

هرروز همون کار ....

میکاپ کارم ولی بخاطره تولد دخترم که الان پنج ماهش نمیتونم کار کنم .

اعتماد به نفسمو از دست دادم ...

انگار کار مفیدی انجام نمیدم ، هرروز همون کار ، احساس بی ارزش بودن میکنم.

(شما خسته نمیشید گاهی وقتا از خانه‌داری)؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خونه دار نیستم کامل اما اگر یکروز کار خونه نکنم هیچی نداریم نه غذا نه لباس تمیز نه آرامش 

شوهرم همیشه میگه کار خونه که تو می‌کنی از کار من مهم تره

کار تو به عنوان یک مادر و یک همسر خیلی با ارزشه

قدر خودتو بدون 

نه اصلا اتفاقاخداروشکر میکنم که شاغل نیستم وقتم برای خودمه.خب برای همسایه که کار نمیکنی برای خونه خودته برای خودت برای بچه ات برای عشقت هرکس دیگه ای باشه هر شغلیم که داشته باشه کارای خونه رو داره.

تو الان سخت ترین کار ممکن و عین حال لذت بخش ترین کارو داری چی از این بهتر که بچه تو داری نگهداری میکنی؟

خداروشکر کن از اینکه توی خونه خودت برای خانواده خودت کار میکنی.

بچه ات هم بزرگتر میشه میتونی بعدا باخودت ببریش سر کار

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻
عزیزم برو باشگاه پیاده روی تو خونه نمون که افسردگی میگیری. دوست و اینا داری؟ برو کافه باهاشون

قبلاً باشگاه میرفتم ، بدنم بد نبود ، الان حتی دوست ندارم برم جلو آیینه ..تو کوچه میرم فکر میکنم بدنم خیلی زشت شده

نه حس بدی ندارم با اینکه قبلا شاغل بودم کل وقتمم پره از طرفی برای مفید بودن برام خود شغل مهمتره تا اینکه حتما یه پولی دربیارم خیلی شغلارو که خانما انجام میدن اصلا قبول ندارم و خوشم نمیاد 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
قبلاً باشگاه میرفتم ، بدنم بد نبود ، الان حتی دوست ندارم برم جلو آیینه ..تو کوچه میرم فکر میکنم بدنم ...

اصلا هم زشت نشدی دختر یکم به خودت بیا.پاشو آدم قبلی شو .این آدم جدید تو نیستیا

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻

احساس مفید بودن صرفا به درامد داشتن نیست

اگه من منزل رو درست مدیریت نکنم بچه هام و همسرم اینقدر راحت و بی دغدغه نمی تونن فعالیت کنن

و البته که سلامت جسم و روح بچه هام اولویت من هست

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
قبلاً باشگاه میرفتم ، بدنم بد نبود ، الان حتی دوست ندارم برم جلو آیینه ..تو کوچه میرم فکر میکنم بدنم ...

ای وای عزیزممم این موضوع هم برمیگرده به تنهایی و تو خونه موندن. من خودم وقتی زیاد تو‌ خونه می بمونم فکرم می‌ره سمت این چیزا. شما حتمااا باشگاه بنویس برو و اندامت رو بساز. یوگا و مدیتیشن فوق العاده ان اصلا دست کم نگیرشون. مدیتیشن قبل خواب و صبحها انجام بده تا معجزشو ببینی

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
شغلت هم مگه غیر تکرار است ؟ اونم تکراره فقط پول درمیاری. شاید تو کار خونه کسی هم ازت تشکر نمیکنه.

چرا هست ، احساس مفید بودن میکنم..

ولی الان حتی حوصله اون کارم ندارم ...

احساس میکنم خیلی زشت شدم ، خودمو دوست ندارم با اینکه چهار ماه از زایمان سزارینم گذشته هنوز بدنم محکم نشده یکم که کار میکنم خسته میشم ، بدنم انگار خونی توش نیست یخ یخ میشه 

2706